iPhone 6S Plus alınır mı?

cemal2734

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumu maddi durumlardan dolayı satmıştım şimdi ucuz günlük kullanım için yeter mi bir de şarjı 4-5 saat götürür mü?

Şu an 6s kullanıyorum ve gayet memnunum. Bütçeniz neye yetiyorsa onu kullanın.

4-5 saat mi? 😂
1 saat götürürse dua edin. Güncelleme desteği kesildi bunu göze aldıysanız alınır.
iOS 15 en azından 2 yıl daha uygulama desteğini sürdürür.
Şarjı da benim 1 gün gidiyor. Batarya değiştirdim gayet güzel çalışıyor.
Sürekli kullanımda da 4-5 saat hayli hayli götürür zorlayıcı oyun oynamak dışında.

Ben olsam ucuz bir android alırdım. Güncelleme gelmemesi ve rezalet kamerası dışında P13lue Plus 2022 kullanıcısı olarak günü geçirecek kadar şarjım oluyor. Tabi telefona abanmamaya çalışıyorum insta, dc ve tarayıcı ve müzik dışı işim olmuyor.

Bende iPhone 6S var ama 6S Plus'tan tek farkı ekranı. Eğer alacağın telefona batarya değişimi yaparsan 2-3 saat kadar götürür. Çoğu programda kasmıyor ama güncelleme desteği kesildiğinden 2 sene sonra sorun yaşayacaksındır. Ve 2 sene sonra elindeki 6S Plus'ın turşusunu kurman gerekir çünkü kimse 2.elini almaz.

1 saat götürürse dua edin. Güncelleme desteği kesildi bunu göze aldıysanız alınır.
Deji Max batarya kullaniyorum, 3-4 aylik batarya ve cok rahat 1-2 gun cikartiyor. Tabii ben okula falan gittigim icin gunun yarisini kullanmiyorum. E hadi cok kullansa desek gunde 1-2 kere sarja takar. Deji bataryalar 300 TL civarydi sanirim.

Telefon 6 Plus. Ben fiyatina gore alinir diyorum, eger gercekten makul ise alinabilir. Diger fiyat bandindaki Android muadillerine de bakmasi gerekildigini dusunmekteyim.

Geri
Yukarı