iPhone 6 Plus alınır mı?

800k ZED

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
2020 yılında iPhone 6S Plus alınır mı?
Çoğu kişinin direkt alınmaz diyeceğini biliyorum ama oyun için değil sadece sosyal medya ve birazcık da fotoğraf için düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
2020 yılında iPhone 6S Plus alınır mı?
Çoğu kişinin direkt alınmaz diyeceğini biliyorum ama oyun için değil sadece sosyal medya ve birazcık da fotoğraf için düşünüyorum.
İhtiyaç varsa, bütçeniz bu cihaz’a yetiyorsa ve İos sistemini kullanmak istiyorsanız tabi düzgün cihaz bulabilirseniz olabilir ama minimum 6s/6s Plus almanız performans olarak daha iyi olur. 6 serisi tasarım ve yenilikçi geldiği için çok sattı ama 6s serisi performans olarak daha iyi ve enteresan bir şekilde İos 14 güncellemesi alarak sanırım şu zamana kadar en uzun yeni sürüm güncellemesi almış cihaz olacak. Güncellenince belki çok içi açıcı bir performans sergilemeyebilir ancak abim 3 yıl, babam 2 yıldır kullanıyor, batarya haricinde ( hiç bataryası değişmedi bu kadar süre, %80 sağlık düzeyinde şuan ) hala akışkan bir deneyim sunabiliyor. Bataryasını değiştirirken kullanabileceği bir cihaz olmadığı için değiştiremedik ama değişirse 6s Plus normal günlük kullanımda tatmin eden bir batarya performansıyla fiyat performans cihazı bence. 6 Plus batarya performansı olarakta pek iyi değil ayrıca alüminyum kasası daha ince bir seri olduğundan ( Iphone 6 6000 serisi alüminyum kullanırken, 6s serisi ve sonrasındaki alüminyum tüm cihazlar 7000 serisi alüminyum kullanıyor ) arka cepteyken veya baskı gördüğü durumlarda bükülme sorunu doğrultusunda ekranın çatlamasına hatta yerinden çıkıp bombe yapmasına kadar giden sorunlar yaşatabiliyor. Tavsiyem 6s veya 6s Plus.

Yeni konular

Geri
Yukarı