İphone 6 Plus Alınır mı ?

2700 tl paramda olsa ona okadar vermem. G2 kullanıyorum. Dibine kadar tüm özellikleri ile beraber bu zamana kadar hiç sıkıntı çekmedim. Dışına değil içine bakacaksınız okadarda fenada değil g2 nin görüntüsü.

Elinizde LG, Samsung, HTC, Sony amirallerinden yada iphone 5-5s modellerinden biri varsa almaya gerek yok. Bunlara benzer bir cihazınız yoksa alın.

Bence biraz daha bekleyebilirsin Muhtemelen kısa zaman içinde google yeni nexus telefonu tanitacak. Güzel bir telefon olabilir. Sonra pişman olma diye söylüyorum.

Bana kalırsa İphone 5S alın derim. Çünkü İphone 6'nın büyük ekranda olması ilk zamanlarda optimizasyon sorunu yaratabilir. Ekranın büyük olması kimileri için sevindirsede benim gibi bazı kullanıcılara ise pek sevinmedik açıkçası. Ben İphonu sırf perofrmans + ekran küçüklüğünden dolayı seviyorum. Birde İphone 6 nın fiyatının İphone 5s ten 2 Katı olacağını tahmin ediyorum.

Son düzenleme:
iPhone 6plus varken iPhone6 almak çok saçma olur. Küçük olsun diyorsan, iPhone 6 yerine 5s almak çok daha akıllıca. iPhone 6 alacak paran varsa Plus'ını da alırsın ayrıca.
Ancak ben yerinde olsam, Note 4 SD805, One M8, G3 cat 6, Xiaomi Mi4 gibi cihazlara bakarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı