iPhone 6 vs Note 4 vs S6

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Bir çok konu karşılaştırma vs okudum kendi konumda vardı fakat yine ikilemde kaldım. Beni uzun süre (2-3 Yıl) götürecek bir telefon istiyorum. İnternette geziyorum ve müzik dinliyorum genellikle. LG E975 Optimus G kullandım ve aşırı ısınıyor arada kasıyor kafayı yiyor. 2.El satmak istediğimde ise 300TL gibi çok düşük fiyat (Bana göre) teklif edildi. 2.El satarken de rahat satabileyim. Aksesuarları da kolay temin edilsin. Bunlar çerçevesinde tavsiyelerinizi bekliyorum. Şuan 2.200TL param mevcut. 2.500TL'ye kadar çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
S6 10 daldan 7'sinde birinci

s6-fastest-phone.jpg

iPhone 6 senin için ideal. Artık düşünme. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Edit: Şarjı daha az dayanır. Müzik yüklemede zorlanırsın. Onun dışında her isteğini karşılıyor.

İphone 6 almanızı öneririm.

iPhone 6 senin için ideal. Artık düşünme. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Edit: Şarjı daha az dayanır. Müzik yüklemede zorlanırsın. Onun dışında her isteğini karşılıyor.

Peki 16GB yeterli olur mu? Çok oyun yüklemiyorum. 1-2 tane vakit geçirmek için olur en fazla ve en uygun nereden temin edebilirim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı