iPhone 6'dan S6'ya Geçmek

Samsung kadar ard arda değil şimdi ? :)
2014 ' te z2 ve z3 çıkmıştı yanlış hatırlamıyosam şimdi ortalarda z4 çıkacak falan diyolar.

Samsung kadar ard arda değil şimdi ? :)
Olay üst üste telefon çıkarması değil mesela bende z1 varken sesi çok kısık ve çok derinden çıkıyodu yani ses konusundada başarılı bir firma. Suya sokup çıkardığımda hoparlöründen cızırtılı ses geliyodu saç kurutma makinesiyle ordaki suyu ya kurutuyodum yada azımla çekiyodum. Ve ön kamerasıda kötüydü.

Sony'nin birkaç saçmalığı yok değil. Mesela Z2'den kısa bir süre sonra Z3'ü tanıtıp donanımı azıcık değiştirip piyasa sürmesi oldu. Böyle saçma hareketleri olabiliyor.

Sony'nin birkaç saçmalığı yok değil. Mesela Z2'den kısa bir süre sonra Z3'ü tanıtıp donanımı azıcık değiştirip piyasa sürmesi oldu. Böyle saçma hareketleri olabiliyor.
Aslında amaç donanım değişikliği değilde telefondaki hataları gidermek ve daha stabil çalışmasını sağlamak diye düşünüyorum.

Peki sana bir soru, madem apple ile kıyaslıyoruz Apple ne yapıyor ? Bildiğim kadarıyla cihazlar arasında uçurum gibisinden bir donanım farkı yok. Ayrıca Apple ürününde yüksek işlemci aranmaz, işletim sistemi yeter diye bir laf da var ortalıkta. Kısaca bir tane alacan, parana göre, ihtiyacına göre. Maksimum 1.200TL'lik bir telefon herhangi bir kullanıcıya yeter.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı