Çözüldü iPhone 6S 32GB vs Samsung Galaxy S7 Edge

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam benim verdiğim linkten indiriyorum yaklaşık 10 dakikası kaldı güvenilir kaynağa benziyor. Hocam SamMobile ile benim indirdiğim ROM aynı karşılaştırdım ikiside aynı boyutta ve CSC ile PDA aynı.

Odin'in en son sürümünü yükledim birazdan başlayacağım ROM'u yüklemeye.

Örnek vermek gerekirse benim cihazım bana Knox 1 olarak satıldı. Ben foruma konu açmıştım hatta. Dalgınlık mı desem ne desem Knox kontrol etmeyi düşünmedim. 15 gün geçti tabi baktım Knox 1 dedim kahretsin. Deep Sleep problemi oluyordu. Batarya boşalıyordu kendi kendine boştayken. Araştırma yaptım uzun uzun, sonunda root yetkisi verip Custom Recovery yükledim. Custom Kernel flashladım. Şuan 7-9 saat arası ekran süresi alıyorum. Rekorum 13 saat :D

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Şu anda ROM'u yüklüyorum bakalım neler olacak :)

Hocam ROM'u yükledim PDA ve CSC Türkiye ROM'u ile aynı oldu fakat Phone INFO programından baktığımda CSC ülkesi olarak Birleşik Arap Emirlikleri gözüküyor. Galiba Root lazım bu arada Knox 0 hala değişmemiş.

Hayırlı olsun, bende sebebini bilmiyorum ama değişiyordu. OTA güncellemesi alamazsınız CSC TUR olmazsa :(

Böyle kullanalım artık. Rootsuz olmuyor büyük ihtimal. Artık Arap Emirlikleri'ne gelene kadar bekleyeceğiz.

Telefon elime ulaştı, sağlam geldi jelatini falan düzgündü. Sim kart takmadım hangi testleri yapmamı önerirsiniz?
Buff ekran koruyucusu alacaksanız vazgeçin.Paranıza yazık olur rezalet ekran kağıdı.Ben note 5 im için almıştım 7 ay kadar kullandım nasıl birşey olduğunu çok iyi biliyorum.Birincisi oyun oynarsanız parmak kaymıyor.İkincisi ise aşırı derecede çiziliyor en son hali harita gibiydi benimkinin.Üçüncüsü ise darbe emicili vs vs dedikleri hikaye buff üzerindeyken telefonun ekranı kırıldı yere düşünce. Tavsiye etmem spigenin yada başka kaliteli markaların ekran kağıtlarına bakın.

Spigen sipariş verdim. Buff kılıflafla uyumlu değil yazmışlar.

Buff kırılma oranını azaltır kırılmayan ekran mı var? Bazen yorumlara şaşırmamak elde değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı