Çözüldü iPhone 6S 32GB vs Samsung Galaxy S7 Edge

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diğer forumlardaki arkadaşlar Home CSC yerine normal CSC'yi kurun demiş. Home CSC Wipe yapmayanlar içinmiş şimdi normal CSC'yi kurup deneyeceğim.

Şimdi normal CSC ile denedim yine Arap Emirlikleri olarak gözüküyor :(

Hepsiburada'da Samsung S7 Edge TR garantili 2619 liraya düşmüş elimdekini iade edip TR garantili alacağım bir de 50 lira chip para var 2560 lira civarına geliyor.

Sebebim yoktu. TR garantili olsun istedim fakat olmayacak galiba:) SIM kart takılan telefonları almıyormuş. Telefonun her şeyi çok güzel bir tek CSC kodu değişmiyor birkaç gün içinde Birleşik Krallık ROM'u çıkacak onu kuracağım daha stabil olduğu söyleniyor.

Stok ROM olması lazım. İndirdiğim sitede SamMobile'dan alıyor büyük ihtimal her şeyi aynı çünkü.

Model numarası o. SamMobile'dan indirirken yavaş indiriyor, söylediğim siteden daha hızlı iniyor.

Hayırlı olsun, bende sebebini bilmiyorum ama değişiyordu. OTA güncellemesi alamazsınız CSC TUR olmazsa :(
Hocam İngiltere'nin Ekim ayı ROM'u çıktı Phone INFO programından desteklenen CSC ülke kodlarına baktığımda BTU yok fakat İngiltere'nin başka bir kodu var uyumlu gösteriyor BTU kursam bir şey olur mu acaba?

Telefona İngiltere BTU ROM yükledim yükledikten sonra böyle oldu normal mi? Sizce Arap Emirlikleri'nin son ROM'unu yükleyeyim mi?
Screenshot_20161103-163838[1].png

Bir anormallik yok, BTU zaten Birleşik Krallık CSC Kodu olması lazım. Sorunuzu tam anlayamadım fakat hangisi hızlı çalışıyorsa gözlemlerinize dayanarak onu kullanmakta fayda var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı