iPhone 6S (16 GB) vs Samsung Galaxy S7

Huracan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir (ilk çıktığından beri) iPhone 5 kullanıyorum. Telefon artık kasmaya başladı. Yeni telefon alacağım fakat 6S ile S7 arasında kaldım. Alacağım telefonu 4 sene kullanacağım. Hangi telefonu almalıyım? Teşekkürler.

Bence 6S alın. IOS işletim sistemi zaten Apple'ı elma yapandır :) Android alacaksan 1000Tl üstü verme. GM5 Plus bile yeterlidir.

Cihazı uzun süre kullanacaksanız iPhone 6S almanız daha iyi olur. Çünkü Android tarafında 2 yıl güncelleme desteği vardır. iOS'te bu süre 4 yılı buluyor. Stabilite ve destek yönünden 6S daha iyi. Kamera, dayanıklılık ve pil yönünden S7 daha iyi. Bunları göz önüne alarak tercih yapmanızı öneririm.

Alacağım telefon 1 günü çıkarsa yeter. Telefonu gün içinde çok aktif kullanmıyorum. Peki iPhone 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alacağım telefon 1 günü çıkarsa yeter. Telefonu gün içinde çok aktif kullanmıyorum. Peki iPhone 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?
iPhone 7 radikal değişikliklerin yapıldığı bir cihaz olacaktır. Tasarım ve bağlantı yönünden değişiklikler olacaktır. Performans yönünden çok fazla bir artış olmayacaktır. S modellerinde performans artışı oluyor. Fiyat olarak epey pahalı olacağını düşünüyorum.

Senin için güncellik, stabilite ve sorunsuz bir telefon önemliyse iPhone al. Ekran, batarya ve kamera performansı istiyorsan s7 almalısın. Elini çabuk tutmanı öneririm kısa vakitte trt bandrolü gelecek her telefon %8 zamlanacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı