Çözüldü iPhone 6S 32GB vs Samsung Galaxy S7 Edge

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam desteklenen CSC'ler içerisinde BTU yoktu. Diğer forumdaki arkadaş Almanya ROM'unu yükle dedi fakat telefonun hangi Almanya ROM'unu desteklediğini bilmiyorum.

Hocam TR ROM yükledim yine CSC kodu değişmedi fakat PDA ve CSC değişti. Böyle kullanacağım Nougat çıkana kadar, bu gidişle elimde kalacak telefon çünkü :)

Dört parçalı Stock ROM yüklemeyi denediniz mi? Genelde yazılım repair için kullanırlar. Knox arttırır mı bilmiyorum, yine Odin üzerinden flashlanıyor. Ufak bir araştırma yapın isterseniz.

Hocam yüklediğim ROM'lar 4 parçalı zaten S7 Edge'nin ROM'ları 4 parçalıymış. Bir de TR ROM yükledim gece %95'te güç tasarrufu modunda bıraktım telefonu sabaha kadar %15 şarj yemiş normal mi? TR'nin son güncellemesinden sonra sarj sorunları vardı benim ROM TR oluğu için çok şarj yedi herhalde.

Normal değil, olması gereken %5 civarı maksimum. Ama yine de şükretmek lazım %100 olanlar vardı benim gibi. Buna etkenlerde var tabi ki. Mesela telefonunuz çekmiyorsa boştayken sinyali almak için daha çok güç tüketecektir.

Hocam tel evin içinde bazen çekiyor bazen çekmiyor. Bir arkadaş CSC kodu için yardımcı oluyor dediklerini yapacağım inşAllah olur.

Hocam diğer forumdaki arkadaşında yardımlarıyla CSC'yi TR yaptım. SamMobile'ın sitesinden en son TR ROM'unu indirdim kurdum ve oldu sizde yardımcı oldunuz sizede teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı