İPhone 6s/6s Plus mı?

Selamun aleyküm arkadaşlar, şu an iPhone 5S kullanıcısıyım ama artık yetmiyor. 3000₺ bütcem var yeniden bir iPhone modelini almak istiyorum ama hangi modeli seçmem konusunda kararsız kaldım nedeniyle beraber yanıtlarsanız sevinirim.
İphone 7+'ı 3000'tl ye bulun sıfır, iki telefonumu satar alırım ne kadar sallanmış yorum var, 6s ekran olarak ve batarya kapasitesi olarak düşük, 6s+ şuan kullandığım ve memnun olarak kullandığım bir telefon ama 3000'TL ona vermek yerine yenilenmiş olarak 500 TL daha uyguna alabilirsin

Kardeş senden ricam İphone o parayı verme yazık Samsung bak Huawai deli işler yapıyor onlara bak şu İphone olunca şekil oluyor düşüncesini çıkarın aklınızdan.

İphone 6s kullanıyorum elimde şu an , ben hata yaptım siz yapmayın iki sene önce aldım pişmanım son pişmanlık neye yarar. 😞
Hocam bendede 6 var. 1 senedir kullanıyorum gayet memnunum :D Sağlamlık konusunda kasası berbat ona bişey diyemem ekran harika. İşlem konusundada geçen senelerede çıkan telefonlarada bin basar. Tabi herkesin kendi görüşü bişey diyemem.

Hocam bendede 6 var. 1 senedir kullanıyorum gayet memnunum :D Sağlamlık konusunda kasası berbat ona bişey diyemem ekran harika. İşlem konusundada geçen senelerede çıkan telefonlarada bin basar. Tabi herkesin kendi görüşü bişey diyemem.
Bende 6s+ var telefonu berbat kullanmama rağmen bir problem göremedim kasası olarak ama keyfe keder yumruklandığı için taptic engine darbeli matkap misali çalışıyor artık

Birçok arkadaş 7-7 plus önerdi ama benim ikinci el telefon alma gibi bir düşüncem yok.Bir diğeride android işletim sistemini sevmiyorum açıkcası o yüzden iphone yöneldim bütceme en uygun model 6s/6s plus ama hangisi??

Birçok arkadaş 7-7 plus önerdi ama benim ikinci el telefon alma gibi bir düşüncem yok.Bir diğeride android işletim sistemini sevmiyorum açıkcası o yüzden iphone yöneldim bütceme en uygun model 6s/6s plus ama hangisi??
Tabiki sizin tercihiniz ancak bu devirde bu paralara ne 6s ne de 7 alınır.7'nin sıfır fiyatı en az 3700 tl civarlarında.6s ise 2700,6s plus 3000 civarı.6s dediğimiz cihazın hem pil performansı berbat hemde bence kamerası artık günümüz için yetersiz.Bence Android'e bir şans verin ya da temiz kutulu faturalı bir 7 plus bakın. Ama bunları istemez ve illaki sıfır iphone isterseniz bu bütçeye 6s plus alın.En azından biraz daha iyi bir pil performansı elde edersiniz.

Tabiki sizin tercihiniz ancak bu devirde bu paralara ne 6s ne de 7 alınır.7'nin sıfır fiyatı en az 3700 tl civarlarında.6s ise 2700,6s plus 3000 civarı.6s dediğimiz cihazın hem pil performansı berbat hemde bence kamerası artık günümüz için yetersiz.Bence Android'e bir şans verin ya da temiz kutulu faturalı bir 7 plus bakın. Ama bunları istemez ve illaki sıfır iphone isterseniz bu bütçeye 6s plus alın.En azından biraz daha iyi bir pil performansı elde edersiniz.
Hocam,söylediklerinizde haklısınız ama 2.elde açıkcası kendime güvenmiyorum,Android ise ios kadar stabil çalışmıyor birazda iosa güvendiğim için 6s+ almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı