iPhone 6S alınır mı?

Bütçe
2200 TL
Daha fazla  
Bir önceki konumda sanırsam konu başlığını yanlış yazdığım için kimse cevap vermedi. Moderatör önceki konuyu silerse sevinirim. Direk konuya gireyim. 2200 TL bütçem var ve iPhone 6S düşünüyorum. Şarj konusunu fazla önemsemiyorum çünkü fazla kullanmayacağım günde Max 2 saat LinkedIn, Instagram kullanacağım. Haftada 1,2 saatte oyun oynayacağım ama ağır oyunlar değil MLBB vs. YouTube'yi ağırlıklı bir şekilde kullanacağım aşağı yukarı günde 3,4 saat ders videosu izleyeceğim. Kısaca beklentilerim bu hep Wi-Fi'de kullanacağım. Düşük parlaklığa gözüm alıştığı için hep o düzeyde kullanacağım. Kamera günü çıkartsın yeter. Bir de haftada 2 saat film izlerim. Bir de powerbank alacağım. Sizce beklentilerimi karşılar mı? Ya da önerebileceğiniz başka telefon var mı? 6S fiyatı 1500 TL. Pil %100

Bir önceki konumda sanırsam konu başlığını yanlış yazdığım için kimse cevap vermedi. Moderatör önceki konuyu silerse sevinirim. Direk konuya gireyim. 2200 TL bütçem var ve iPhone 6S düşünüyorum. Şarj konusunu fazla önemsemiyorum çünkü fazla kullanmayacağım günde Max 2 saat LinkedIn, Instagram kullanacağım. Haftada 1,2 saatte oyun oynayacağım ama ağır oyunlar değil MLBB vs. YouTube'yi ağırlıklı bir şekilde kullanacağım aşağı yukarı günde 3,4 saat ders videosu izleyeceğim. Kısaca beklentilerim bu hep Wi-Fi'de kullanacağım. Düşük parlaklığa gözüm alıştığı için hep o düzeyde kullanacağım. Kamera günü çıkartsın yeter. Bir de haftada 2 saat film izlerim. Bir de powerbank alacağım. Sizce beklentilerimi karşılar mı? Ya da önerebileceğiniz başka telefon var mı? 6S fiyatı 1500 TL. Pil %100
Alabilirsen İphone 7 yi zorla. 6s’i en fazla 3-4 yıl kullanırsın. 3-4 yıl sonra donmalar kasmalar başlar.

Yani bu sene kasım aylarında güncellemesi bitiyor. Alınabilir mi, açıkçası ben İphone SE 2016 kullanıyorum İphone 6S ile aynı özellikler. Bir sorununu görmedim ancak. Güncellemesi bu sene bitecek o yüzden üst modelini zorla bence…

Alabilirsen iPhone 7'yi zorla. 6S'i en fazla 3-4 yıl kullanırsın. 3-4 yıl sonra donmalar kasmalar başlar.

Hocam 3-4 sene zaten çok iyi bir süre cevabınız için teşekkürler ayrıca 2500'e iPhone 7 bulabilir miyim veya ne kadara bulurum

Yani bu sene kasım aylarında güncellemesi bitiyor. Alınabilir mi, açıkçası ben iPhone SE 2016 kullanıyorum iPhone 6S ile aynı özellikler. Bir sorununu görmedim ancak. Güncellemesi bu sene bitecek o yüzden üst modelini zorla bence…

Hocam batarya dolum ve bitim hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca cevabınız için teşekkürler.

Hocam 1500 TL'ye bulduysanız hiç durmayın alın daha iyi bir cihaz bulamazsınız diye tahmin ediyorum o fiyata.

Hocam pilide %100. Temiz cihaz cevabınız için teşekkürler.

Hocam 3-4 sene zaten çok iyi bir süre cevabınız için teşekkürler ayrıca 2500'e iPhone 7 bulabilir miyim veya ne kadara bulurum

Hocam batarya dolum ve bitim hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca cevabınız için teşekkürler.

Batarya sağlığı %100 ise kullanıma göre değişir. Ben günde 1 bazen çok yoğun olduğumda 2 defe şarj ediyorum. Bana sorarsan bataryası çok iyi değil su gibi yakıyor… Sosyal medyada takılacaksanız, şarj açıkçası sizi üzebilir. Ama performans konusunda İphone 6S sizi şu an için mutlu eder. Bataryasına pek güvenmeyin kısaca… Şarj olurken açıkçası iyi yani 1 saat 30 dakikada falan şarj oluyor. Çıktığı tarihe göre şarj dolma süresi çok iyi. Günde 2 saat falan kullanacağını söylemişsin, gayet güzel götürebilir… Söyleyebileceklerim bu kadar :)

Batarya sağlığı %100 ise kullanıma göre değişir. Ben günde 1 bazen çok yoğun olduğumda 2 defe şarj ediyorum. Bana sorarsan bataryası çok iyi değil su gibi yakıyor… Sosyal medyada takılacaksanız, şarj açıkçası sizi üzebilir. Ama performans konusunda İphone 6S sizi şu an için mutlu eder. Bataryasına pek güvenmeyin kısaca…
Cevabınız için teşekkür ederim hocam.

2500-3000 arası İphone 7 2.el piyasasıdır.

Geri
Yukarı