iPhone 6S için Deji Pil Nasıldır?

120 liraya orijinal batarya nerede varsa söyle gidip bir koli alırım. Orijinal pil fiyatları 319 lira ile 449 TL. Telefon modeline göre 319 ile 449 TL.
Kendim için değil ancak Note 4 bataryası almıştım. Deji modeli 80 lirayken orijinali 120-160 aralığında.

Benim dediğime bak, kendi dediğine bak. Bir haltın da fanatiği olmayın be. Ben fiyat olarak bakmamıştım. Zaten yorumumda da fiyat bilgisi yok. Kullanım bilgisini verdim geçtim. Ne kadar zoruna gittiyse artık genel evden tanıdığını kurtaracaksın sanki o parayla da Deji'yi savunmak için konuyu önce paraya getirip sonra ben iphone için dedim bla bla. Uzatma işine bak.

Benim dediğime bak, kendi dediğine bak. Bir haltın da fanatiği olmayın be. Ben fiyat olarak bakmamıştım. Zaten yorumumda da fiyat bilgisi yok. Kullanım bilgisini verdim geçtim. Ne kadar zoruna gittiyse artık genel evden tanıdığını kurtaracaksın sanki o parayla da Deji'yi savunmak için konuyu önce paraya getirip sonra ben iphone için dedim bla bla. Uzatma işine bak.
Senin sağlık sorunların var. Eminim. İphone konusuna gelip görüşünü bildiriyorsun ama Samsung fiyatlandırması yapıyorsun. Konu sahibi Samsung telefona pil almıyor canım benim İphone için alıyor. Burada konu açan herkese en uygun ve en iyisini öneriyoruz. Ne yapsın 2 yıl sonra ömrü bitecek bataryaya 320 TL mi versin bunu mu istiyorsun. Senede 1 değiştirse diye fiyat hesaplaması yaptım. Bunu anlayamayacak kadar küçük bir beynin var sanırım. Burada marka övgüsü yapmıyorum. Daha kaliteli Baseus,İFixit marka bataryalarda var onları da önerebilirdim ama konuda DEJİ'den bahsediliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı