iPhone 6S için Deji Pil Nasıldır?

4 farklı cihazda kullandım Deji bataryaları. Orjinalinden iyi mi değil mi bilmiyorum fakat orjinalini asla aratmadığını söyleyebilirim. Fiyatları da uygun üstelik.

Sipariş etsem, tornavida setinin yanında çift taraflı bant da gönderiyorlar mı?
Gönderiyorlar. Dün geldi batarya 6S için yanında tornavida,vantuz,pena tarzı iki parça aparat, çift taraflı bant orijinal bant gibi ve hediye olarak telefon arkasına yapıştırılar tutma şeyinden göndermişlerdi. İphone SE için aldığımda bant göndermemişlerdi.

Benim araştırmalarıma göre aldığınızda ilk 6 ay orijinalden iyi, 1 yılın sonunda birden çöküşe geçip orijinalin %70 i civarına düşüyor.
Orijinal bataryaya verilen ücret kadar 4 tane DEJİ batarya alınabiliyor. Her sene bir tane yeni DEJİ batarya takılsa 4 yıl eder. Gidip orijinal alıp taksa 2 senede kullanılmaz hale gelecek.

Orijinal bataryaya verilen ücret kadar 4 tane DEJİ batarya alınabiliyor. Her sene bir tane yeni DEJİ batarya takılsa 4 yıl eder. Gidip orijinal alıp taksa 2 senede kullanılmaz hale gelecek.
Ben ne orijinal satıcısıyım ne DEJI. Bana savunma yapmanıza gerek yok.
Ek olarak orijinal batarya 120 lira ise Deji de 80. Ben orijinal aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı