iPhone 6S Mi Galaxy S6 Mı?

Rovshan96

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben kısa süre önce iphone 6s aldım. Fakat aldıktan sonra iPhone 6s ile galaxy s6 karşılaştırmasına rastladım. Telefonun ekranı birde kamerası 6S'ten iyi fakat geri kalan konularda 6S iyi. Benim sorum şu, 6S'ten Galaxy S6'a geçersem hata mı yapmış olurum ? 6S'ten gayet memnunum fakat galaxy S6'ta ekranın 2K olması büyük avantaj.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hata yapmış olursun bende 6S Plus kullanıyorum gayet de memnunum İphone rahatlığı hiçbir telefonda yok kesinlikle pişman olacağını düşünüyorum . Geçme bence .

İphone çok stabil bir telefon, Samsung ise gereksiz özelliklerle dolu karmaşık bir telefon. Bende Samsung'dan Apple'a geçen birisiyim bence hata edersin.

Merhaba arkadaşlar. Ben kısa süre önce iphone 6s aldım. Fakat aldıktan sonra iPhone 6s ile galaxy s6 karşılaştırmasına rastladım. Telefonun ekranı birde kamerası 6S'ten iyi fakat geri kalan konularda 6S iyi. Benim sorum şu, 6S'ten Galaxy S6'a geçersem hata mı yapmış olurum ? 6S'ten gayet memnunum fakat galaxy S6'ta ekranın 2K olması büyük avantaj.
Ciddi anlamda hata yapmış olursunuz. Yanlış anlamayın, iki telefon arasında pek bir fark yok fakat şuan en iyi işlemciye ve stabiliteye sahip olan bir telefonu neden satasınız ki ? Gelen gideni aratır, benden söylemesi.

Telefonu nasıl kullandığına bağlı biraz. Senin için en önemli özellikler kamera ve özelleştirebilirlik ise Samsung S6 geç. Android daha özgür bir ortam bildiğin gibi. Fakat daha güvenli ve daha stabil ayrıca daha havalı bir telefon istiyorsan Iphone da kal :) Ama ben diyorum ki onu yükleyecem , bunu yükleyecem , internetten şunu deneyecem , bir sürü müzik , film şu bu atıp izleyeceğim , telefonun her tarafını karıştıracağım , her özelliğini inciğini cinciğini çıkaracağım diyorsan Android senin platformun :) Ha ayrıca Samsung S6 değil Note 5 düşün sen :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı