IPhone 6S mı Samsung Galaxy S7 Edge mi ?

Dostum yakin zamanda cikan cogu samsung telefonu hatali, geri toplaniyor. s7 edge de de bu sorunun yasanmayacaginin garantisini kimse veremez.

Note 7'de hata çıkınca Samsungun tüm telefonları hatalı oldu... Vahiy yoluyla S7 Edge'lerdeki bataryalara patlama emri verildi sakın almayın (!)

Sadece Note 7 degil. S4 ve S5
Note 7'de hata çıkınca Samsungun tüm telefonları hatalı oldu... Vahiy yoluyla S7 Edge'lerdeki bataryalara patlama emri verildi sakın almayın (!)

Sadece Note 7 degil. S4 ve S5e hatali lollipop guncellemesi geldi, guncelleme durduruldu. S5`in kamera sorununu samsung kendisi itirat etti. S6 edgenin parmak izi tarayacisi cogu zaman parmagi algilamiyor, ekrani basli basina felaket kivrimli kismi dokunmatigi algilamiyor bunun hakkinda bir suru video var. s7 edge in ise istenmeyen dokunmalari engelleyen mekanizmasinda sorun yasaniyor samsungun bunun icin yakin zamanda "acil guncelleme" getirmesine ragmen sorun hala devam ediyor. Daha sayayim mi? (!)

Say. Parmağı algılamadığı gibi bir soruna rastlamadım, kıvrımlı kısım dokunmatiği sürekli açık olursa telefonu tutamazsın yazılımsal olarak devredışı bırakılıyor orası gereken durumlarda. S7 Edge'deki ise tamamen kullanıcı hatası kenarlara dokunmazsan sorun olmaz.

iPhone 6s almanı öneriyorum. iPhone kullanan birisi olarak şuan kullandığım telefondan çok memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Samsungların ürettiği telefonlar da çok güzel fakat fiyatı çok hızlı düşüyor.

Gerçekten çok kararsızım ama galiba 6S alacağım. Arkadaşlarıma sorduğum zaman şiddetle 6S diyor. ''Zaten iş adamı felan değilsin, performans o kadar önemli değil. Kamera ve pil seni etkiler ama kamera desen aşağı yukarı aynı, pil ise şuanki telefonun gibi düşün, alışkınsın 1 gün gitmesine.'' diyorlar. Telefonumu da çok düşüren bir insanım, S7'nin tasarımında çok fazla cam olmasından dolayı ve 6S'in tasarımının daha hoşuma gitmesinden dolayı 6S alacağım galiba. Hepinize yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Hocam merhabalar. Ben de şuan telefon alacağım lakin bir ikilemin içindeyim. sanırım siz de bu ikilemin içine düşmüşsünüz 1 sene kadar önce. ben de uzun kullanım düşünüyorum bir 3-4 sene gibi beni rahat rahat götürsün istiyorum kasma donma vb olmadan. samsung galaxy s7 edge tasarımı çok hoşuma gidiyor yüksek çözünürlüklü ekranı da cabası. öte yandan 6s de bana çok çekici geliyor özellikle alüminyum kasa olması ve sağlamlığı kendini uzun vadede alınabilir bir telefon yapıyor. benim gönlüm s7 edge almaktan yana ama bir de size sormak istedim. Hangi telefonu tercih ettiniz acaba? Tercih ettiğinizden memnun kaldınız mı kullandıgınız süre içinde herhangi bir problem ile karşılaştınız mı? önerir misiniz? Sorularımı cevaplarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz karar vermem için. Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum.

Başka önerisi olan yok mu arkadaşlar? s7 edgeyi önerir misiniz sağlam mıdır uzun vadede düşünecek olursak sıkıntı yaratır mı ileride?

Koşulsuz iade muhabbeti gereği apple git telefonu al 13 gün kullan 14 gün iade et. Aynısını Samsung için de yap beğenirsen geri vermessin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı