iPhone 6s Plus alınır mı?

Arkadaşlar 2300 liraya sıfır kapalı kutu, 24 ay Apple TR garantili 32 GB 6s Plus var. Benim de bütçem bu kadar. Sizce alayım mı? Telefondan beklentim sadece performans. Kamera, tasarım önemli değil. Ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala kullanılabilecek bir telefon ki, uzun bir süre de kullanabilirsiniz. Fakat Apple 6S'lerde güncellemeyi sonlandırdı bu da demek oluyor ki iOS 13.0 güncellemesini alamayacaksınız. Eğer bu sizin için pek önemli değilse kullanılabilir.

Bir tanıdığım aldı 2. el geçenlerde 800 TL'e. Gösteri telefonu bana ilk ne kadar aldığını söylemedi tabii. Cihazı sıfır sandım. O kadar temizdi. Yani sırf garanti için bu kadar para verilmez.

Yaklaşık 2 sene kadar önce iPhone 6 32GB aldım. Hala kullanıyorum, büyük telefon sevmediğimden Plus almadım. 6 bile halen oldukça yeterli geliyor bana. Birazda kullanıcının bir telefondan ne beklediğine bağlı. Günlük sıradan işlemleri yapacaksan çokça yeterli ki zaten 6 ile bile istediğim oyunu oynuyorum. Instagram vb. sosyal medya uygulamalarında donma kasma yok. Fotoğraf kalitesinden de memnunum ve zaten bildiğim kadarıyla 6s in kamerası daha iyi.

Edit: Tabi o fiyata performans olarak daha iyi android telefonlar alabilirsin sana kalmış.

6S Plus için çok iyi bir fiyat. Hiç düşünmezdim yerinizde olsam. Cihazı aldınız mı?

@TheMarksman Desteklenmeyecek diye bir şey yok henüz. Yerli haber siteleri yine döktürmüş asılsız bir şekilde. 5S bile yeni yeni yolun sonuna geldi. 6S ve SE modeli için biraz daha zaman var. IOS 13 sonrasını almama ihtimali yüksek görünüyor.

evet kardeşim alınır , ben telefonculuk yaptım 2 sene , 6 plus olsa alma diyicektim , kronik dokunmatik entegresi hatası var , her 2 tanesinden bir tanesinin dokunmatiği sorunlu , 6s plus larda da kamera kronik sıkıntısı var ama en azından 50-100 lira masrafla en fazla 200 lira masrafla kurtulursun ben tavsiye ederim dediğin paraya alınır. 👍

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı