iPhone 6S Plus için batarya önerisi

Pil bitene kadar kullan. Sonra şarja tak bekletmeye lüzum yok. Bataryanın dibi gelmesi önemli.
Şarj olurken telefonu kullanmayın sakın. Hatalı ölçüm yapar. Uçak modunu açın mümkünse şarj olurken.

Tamamdir hocam teşekkürler, iyi gunler iyi forumlar.
Pil bitene kadar kullan. Sonra şarja tak bekletmeye lüzum yok. Bataryanın dibi gelmesi önemli.
şarj olurken telefonu kullanmayın sakın. hatalı ölçüm yapar. Uçak modunu açın mümkünse şarj olurken.
Hocam tekrardan merhaba , bataryanın tam performansını öğrenmek için kalibre ettikten sonra test etmem daha yararli olur degil mi? Su an beklentimin altinda bir performansi var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben de aynı şekilde bataryayı değiştirmek istiyorum bu konuyu görene kadar orijinalinin dışındaki bataryalara sıcak bakmıyordum ama bu Deji'nin sitesinden de baktım herkes olumlu şeyler yazmış ama ufak da olsa şüphelerim var alıp taktıktan sonra bir gün şarj olurken patlar mı şarjda kullanırken patlar mı vs. Falan diye. Sizce 400 TL orijinaline vermektense Deji'nin sitesinden 100 TL'ye almak doğru olur mu?

Sizce 400 TL orijinaline vermektense Deji'nin sitesinden 100 TL'ye almak doğru olur mu?
Orjinal bataryayı elden teslim alamazsınız. Sadece servis takar. Satışı yapılmıyor. O internette satılan 400 liralık bataryalar ya çıkma orjinaldir ya da AAA kalite bataryadır. En azından Dejiye göre iyidir o bataryalar.

Arkadaşlar ben de aynı şekilde bataryayı değiştirmek istiyorum bu konuyu görene kadar orijinalinin dışındaki bataryalara sıcak bakmıyordum ama bu Deji'nin sitesinden de baktım herkes olumlu şeyler yazmış ama ufak da olsa şüphelerim var alıp taktıktan sonra bir gün şarj olurken patlar mı şarjda kullanırken patlar mı vs. falan diye. Sizce 400 TL orijinaline vermektense Deji'nin sitesinden 100 TL'ye almak doğru olur mu?

Hocam ben şu an Deji'yi taktım, fakat 1 saatte 55 olan şarjım şu an 26 sebebini anlamadim telefonumda sıkıntı var sanırım aşırı sıcak şu an, şarjını bitirmeye calisiyorum.

Hocam telefonum bataryayı bugün değiştirmeme rağmen aşırı ısınıyor ve 1 saate yakın bir sürede %32 şarj kaybı yaşadım ne önerirsiniz? Hangi teknik servisi önerirsiniz?
Kendi sitesinden verdiyseniz ilk gelen fabrika şarjını bitirin. Gerçek değerler ikinci tam dolumdan sonra anlaşılır. Deji çok kaliteli bir markadır. 6 yıldır her çeşit telefonda kullanıyorum.

Hocam telefonum bataryayı bugün değiştirmeme rağmen aşırı ısınıyor ve 1 saate yakın bir sürede %32 şarj kaybı yaşadım ne önerirsiniz? Hangi teknik servisi önerirsiniz?
Servis dışında içi açılan cihazları kabul etmiyorlar. İnternetten çıkma orjinal batarya bulup bi bilene taktırmanızı tavsiye ederim.

Kendi sitesinden verdiyseniz ilk gelen fabrika şarjını bitirin. Gerçek değerler ikinci tam dolumdan sonra anlaşılır. Deji çok kaliteli bir markadır. 6 yıldır her çeşit telefonda kullanıyorum.

Fabrika sarjini bitirdim. Su an telefonu sarja bıraktım. Bekliyorum. Aldigim performansi kullandiktan sonra aktaracagim.
Servis dışında içi açılan cihazları kabul etmiyorlar. İnternetten çıkma orijinal batarya bulup bir bilene taktırmanızı tavsiye ederim.

Hocam bataryayi yeni aldim onda sikinti yok, sanirim cihazimin anakartinda bir sikinti var. Surekli isiniyor anlamsiz bir sekilde.

Geri
Yukarı