iPhone 6S Plus için batarya önerisi

Hocam telefonum bataryayı bugün değiştirmeme rağmen aşırı ısınıyor ve 1 saate yakın bir sürede %32 şarj kaybı yaşadım ne önerirsiniz? Hangi teknik servisi önerirsiniz?
0 bataryalar 10 şarj döngüsüne kadar anormal çalışırlar zaten. 10 kere döngüye sokmanız lazım. Ayrıca ters yapıştırmıştınız bandını. Bant arka kapağa ısıyı daha çok iletiyor olabilir.
Fabrika sarjini bitirdim. Su an telefonu sarja bıraktım. Bekliyorum. Aldigim performansi kullandiktan sonra aktaracagim.

Hocam bataryayi yeni aldim onda sikinti yok, sanirim cihazimin anakartinda bir sikinti var. Surekli isiniyor anlamsiz bir sekilde.
Ayrıca telefonlarda da termal macunlar vardır ve bitebilir. 5 yılda bir temizletip bakım yapmak gerekiyor.

0 bataryalar 10 şarj döngüsüne kadar anormal çalışırlar zaten. 10 kere döngüye sokmanız lazım. Ayrıca ters yapıştırmıştınız bandını. Bant arka kapağa ısıyı daha çok iletiyor olabilir.

Ayrıca telefonlarda da termal macunlar vardır ve bitebilir. 5 yılda bir temizletip bakım yapmak gerekiyor.
ustam birkac gune arka bandını duzeltecegim, ve işin ehli olan birine telefonu kontrol ettirmeyi dusunuyorum. Sonuçta kaç yıllık cihaz. Batarya durumunu biraz kullandıktan sonra tekrardan güncellerim. İyi forumlar.
Hocam merhaba, su an telefonum hem yavaş doluyor hem de şarjı 1-2 saatten fazla dayanmıyor. Yarın en yakin teknik servise gidecegim.
Ustam birkac gune arka bandını duzeltecegim, ve işin ehli olan birine telefonu kontrol ettirmeyi dusunuyorum. Sonuçta kaç yıllık cihaz. Batarya durumunu biraz kullandıktan sonra tekrar güncellerim. İyi forumlar.
Hocam merhaba, su an telefonum hem yavaş doluyor hem de şarjı 1-2 saatten fazla dayanmıyor. Yarın en yakin teknik servise gidecegim.

Hocam sanırım Deji batarya bana arızalı denk geldi, iade işlemlerini başlattım. Şarjı 2 saat vs. dayandı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı