İphone 6S vs Xiaomi Redmi Note 8

CPU Throttling ve ısınma sorunundan muzdarip olmam değil mi? Birde gece çekimleri başarılı mı acaba bilginiz var mı?
Pek ısınmıyor ve pek performans kaybetmiyor.

5.31 ve 10.00 bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrı konu açmak istemiyorum, konu sahibinden özür diliyorum. Redmi 8 önerir misiniz arkadaşlar? Fotoğraf ve video çekimi için kullanacağım çoğunlukla. Onun dışında Instagram Whatsapp vs. gibi uygulamalar. Performans çok önemli değil benim için, oyun falan oynamayacağım telefon ile. Kamerası hakkında bilginiz var mı acaba? Bütçe en fazla 1200 TL olduğu için bu fiyat bandında uygun gibi geldi. Bu fiyata kadar önerebileceğiniz, iyi fotoğraf çekimi yapabileceğim bir model var mı acaba?
Yurtdışı garantisiz modeller var Redmi Note 8 1100₺ ye filan satılıyor onlara yönel bence.

Pek ısınmıyor ve pek performans kaybetmiyor.

5.31 ve 10.00 bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok kararsızım. Note 8'i alsam Aklım PRO modelinde kalacak. PRO modelin de kuşkularım var açıkçası, ikna edin beni. 😃 GPS'i aktif olarak kullanacağım, bir kaç yerde GPS hakkında da olumsuz yorumlar okudum.

iPhone fan boyu mu? Hayatımda Macbook dışında hiçbir Apple ürününe para vermedim. Bir şeyin fan boyuysam Windows Mobile 6.1 fan boyuyum. Bilmiyorum duydun mu ufaklık. Fiyatı senin için önemli olabilir zor geçiniyorsundur ama paran olsa gidip Xiaomi mi alırsın iPhone mu? Burada boşuna edebiyat parçalama.
yani eğer ilerde batarya sıkıntısı çekmek istediğim ve kendime işkence edip sistemine göre değil ios bu morUq diyebileceğim bi telefon istesem neden olmasın?

Fotoğraf çekim kalitesi olarak önerir misiniz peki? 1200 TL civarı bütçe ayırabildiğim için diğer modeller biraz yüksek kalıyor fiyat konusunda hocam.
Kamera açısından Redmi 8 ve iPhone 6s Plus aynı çözünürlüğe sahip sadece iPhone Kamera Özelliklerinde bir tık fazla özelliğe sahip ama ön kamerada Redmi 8 bir tık daha üstün.Diğer özellikler açısındanda Redmi 8 önde buradan bakabilirsiniz.Size Redmi 8'i öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı