Xiaomi Mi6 vs iPhone 6S

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Telefon almayı düşünüyorum ikisi arasındayım çok inceleme yaptım fakat birde siz değerli forum arkadaşlarıma sorayım dedim belki gözümden kaçan detaylar vardır diye. Aslında Android telefon istemiyordum fakat Mi6 beni çok cezbetti performansı ve özellikleri bakımından. Fiyatı da uygun, bir telefona 3 lira 5 lira vermeyi de çok mantıksız buluyorum. Acaba Mi6 kullanan var mı aramızda varsa biraz telefon hakkında görüşlerini yazarsa memnun olurum. Ayrıca 2 yıl ithalatçı (Delta) garantili olacak eğer Mi6 alırsam, garanti yönünden sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti yönünden sıkıntı yaşamanız olası. Delta iyi bir servis değil ancak hiç yoktan iyidir. MI 6 modelinde ufak tefek sıkıntılar var. Bunlar aşılırsa daha iyi olacaktır. Bana sorarsanız ben ikisini de almam. Eğer çok ağır kullanmayacaksanız zaten SD 835 kullanması hiçbir işinize yaramaz. SD 820 bile başlı başına bir canavar zaten. SD 835 ile SD 820 arasında ki en büyük fark 4K video kayıtlarında oluyor. XZ Premium modeli özellikle 4K'da çok iyi işler çıkarırken, SD 820 kullanan XZ ve onun türevleri XZ Premium kadar iyi değil. Dediğim gibi çok yoğun bir kullanımınız yoksa SD 835 hiç gerekli değil.

Ben daha çok Mi6' ya yoğunlaştım fiyat konusu bakımından, para biriktirip 6s alacaktım fakat Mi6' nın özelikleri ve fiyatı görünce aklım ona kaydı neden daha fazla verip daha az performans alıyım diyorum kendimce. S7 ile aralarında ne fark var ki, o aradaki para farkına değer mi? Ayrıca telefonu yoğun kullanan biri değilim sosyal medya, kamera, Clash of clans gerisi alo alo..

O zaman bırakın SD 820'yi SD 625 bile yeterli gelir. Hiç yok daha iyi performans falan diye kasmayın kendinizi. Diğer özellikleri daha yoğun olan modellere yönelin. Bana kalırsa S7 Edge ya da Mate 9 alın.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. S7 Edge diyorsunuz o zaman o fiyatlara çıkmaya gerek yok diye düşünüyorum sonuçta Mi6 işimi görür diyorsunuz en azından fazla ücret ödemeyeyim para önemli bu aralar düğün üstüne düğün anlarsınız yaz ayı. :D Hızlı olsun kasmasın tek önemli olan o benim için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı