iPhone 6S vs Xperia Z5

Ventiosa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bu hafta ilk maaşımı çektim ve kararım ilk olarak bir telefon almak çünkü yaklaşık 8 aydır telefonum yok. Fakat ne alacağım konusunda çok fazla kararsızım. Açıkçası aradığım tek özellik beni 3 seneden fazla idare etmesi. Oyun filan çok oynamam. İş için gelen maillerime rahat bakayım yeri geldiğinde gezdiğim yerlerden düzgün fotoğraflar atayım ama dediğim gibi benim için en önemlisi temiz kullandığım taktirde beni 3 yıldan fazla götürmesi. Bir çok kişi bunun için en uygununun iPhone olduğunu söylüyor. Arada Xperia öneren de oldu. Sizin önerileriniz nedir? Öneriden çok bilen birinin tavsiyesi diyelim.

Dosya Ekleri

• apple-iphone-6s-vs-sony-xperia-z5-flagship-faceoff.jpg
    apple-iphone-6s-vs-sony-xperia-z5-flagship-faceoff.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 121
Sahibinden'de 2300-2500 lira arasında liraya yurtdışı kayıtlı Galaxy S8'ler var. Eğer yurtdışına gittiysen son 4 ay içinde onları alabilirsin. Telefonu alıp İmei kaydı yaparsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı