iPhone 6s'i edip S7 edge alınmalı mı?

142110

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ağustos ayında aldığım bir iPhone 6S var. Ama şu an bataryası zayıfladı bile. Şarjı eskisi gibi dayanmıyor. Sizce bunu iade edip S7 Edge almak mantıklı mı? iPhone 7'yi sağlamlık problemi nedeni yüzünden istemiyorum. Sizce iPhone 6S'i geri verip tekrar aynısını mı alayım yoksa S7 Edge mi alayım? Ayrıca diğer telefon önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS sonrası Android'de problem yaşamam diyorsan geçebilirsin.

S7 Edge daha iyi bir cihaz ama geçilecek bir durum göremiyorum.

Şuan İphone da batarya problemi var o nedenle geri vermeyi düşünüyorum.

Ayrıca S7 Edge sağlamlığından bahseder misiniz?

Ayrıca sosyal medyayı aktif kullanarak ve %40 ekran parlaklığında İphone 6S şarjı ne kadar gitmeli?

Son düzenleme:
Bende 6S kullanıcısıydım. Tam olarak 13 aylık bir kullanım süresine sahibim, geçmiş cihazlarım da hep iPhone serisinden oldu. En çok hoşuma giden 6s olmuştu fakat ben S7 Edge derim. Yanınızda şarj ile gezmek istiyorsanız 6s'e devam tabi. :) Şaka bir yana gerçekten ben iPhone'da en uzun şarj süresini 6s'de yaşadım. Şarjı sanki hiç gitmiyor gibiydi. Ama 9 ve 10. aylara doğru düşüşe geçmişti, ben geçin derim farklılık olsun.

Şuan İphone da batarya problemi var o nedenle geri vermeyi düşünüyorum.

Ayrıca S7 Edge sağlamlığından bahseder misiniz?

Ayrıca sosyal medyayı aktif kullanarak ve %40 ekran parlaklığında İphone 6S şarjı ne kadar gitmeli?
Geçen hafta servisleriyle aynı sorundan dolayı iletişime geçmiştim. Yaptıkları bilgilendirmede bu durumla ilgili donanımsal bir sorun olmadığı ve yazılımda yeni bir güncelleme hazırladıklarını belirttiler. O güncelleme ile sorun giderilecektir demişlerdi. Kısacası biraz daha beklemeniz faydalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı