iPhone 6'dan S7 EDGE Geçilir mi ?

2.El olarak takas yapacağım için pek bulunmuyorlar anadolu yakasında, çoğu telefoncu satıyor ki biliyorsunuz onlarda olması gerektiğinden çok daha ''Ölücü''. Aklımda 6 ve gear fit 2 vererek S7 EDGE ile bir takas gerçekleştirmek.
2. El alacaksanız kesinlikle kadıköy gibi yerlerdeki telefonculardan 2. el telefon almanı asla tavsiye etmem. Geçen hafta kuzenim sahibinden 1700 tl ye S7 edge beğendi, gitti kadıköy rıhtım tarafından aldı getirdi telefonu ver bakayım dedim telefonu. Aldım inceliyorum falan birde ne göreyim telefonun ekran camı ile kasa arasında 2 mm lik açık var üstelik kasasını tamamen değiştirmişler. Çocuğa sadece kasasında biraz açık var ondanda birşey olmaz deyip kakalmışlar. Telefon alırken arka tarafındaki imei numarasıyla telefonun içindeki kendi imei numarasını kontrol etmeyi unutma.

2. El alacaksanız kesinlikle kadıköy gibi yerlerdeki telefonculardan 2. el telefon almanı asla tavsiye etmem. Geçen hafta kuzenim sahibinden 1700 tl ye S7 edge beğendi, gitti kadıköy rıhtım tarafından aldı getirdi telefonu ver bakayım dedim telefonu. Aldım inceliyorum falan birde ne göreyim telefonun ekran camı ile kasa arasında 2 mm lik açık var üstelik kasasını tamamen değiştirmişler. Çocuğa sadece kasasında biraz açık var ondanda birşey olmaz deyip kakalmışlar. Telefon alırken arka tarafındaki imei numarasıyla telefonun içindeki kendi imei numarasını kontrol etmeyi unutma.
Sağolun hocam, çok tanıdığım var telefon dükkanı olup da dediğiniz olayları çok döndüren, bir şey yapamıyorsun dikkat etmek lazım.

İthalatçı garantili cihazlara güveniyorsanız HTC U11 6GB RAM olanı 2650 TL.
Ama şimdi baktım takas demişsiniz. XZ Premium'a falan da bakın U11 varsa 6GB RAM olanla para+takas yapabiliyorsanız yapın öbür türlü S7 Edge gayet iyi bir cihaz. 7 Plus'dan geçip memnun olan bir kaç kişiyi tanıyorum.

5S gibi olduğu aşikar nesil olarak varsayarsak hala gideri var yalnız hala kullanılabilir bir model. S7 ile kıyaslamak doğru değil zaten, S6 ve Note 4 bile Iphone 6 modelinden daha iyi.
Kesinlikle. Kıyaslamayı 6 ve 5S arasında yaptım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Hepsiburada`nın telefon değişim kampanyası vardı sanırım. Hala devam ediyorsa ya da başkası demiş ve kabul etmemişseniz şimdiden pardon.
Cihazınız iy idurumdaysa Apple olmasından ötürü iyi bir fiyata gidecektir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı