iPhone 7 vs Samsung S7 Edge

Eski Touchwiz arayüzü "namı diğer Samsung cihazları 1-2 senede perte çıkaran arayüz" yanlış hatırlamıyorsam s6 veya note serisinden bir telefon ile tarihe gömüldü. Şuan S6 Edge kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok. Eğer kendinizi Android kullanıcısı olarak nitelendiriyorsanız asla ve asla Apple ürünü tavsiye etmem. Mesela bende Galaxy S4 vardı, kendini yazılımcı sanan bir akıllının ROM'unu telefonuma atmamla telefonum bozuldu. Ardından evde boşta duran Iphone 5s ile hayatımı devam ettirirken çok sıkılmıştım. Çünkü kendimi kısıtlı hissediyordum. Telefonuna müzik indiremiyorsun. S4'te emulatör indirip PS3 kumandasıyla PS1 veya PSP oyunları oynayabiliyordum. Hayal gücü kadar olmasa da çok büyük bir dünya Android. Bir gün abimle görüştüğümde cebinden S4'ü çıkardı ve donanım olarak iPhone 5s daha üstün de olsa çok ama çok mutlu olmuştum kurtulduğumda ama az bi ömrü kalmıştı yavrucağın. Sonra bi müddet telefonsuz kaldım. Bir rüya gördüm babam bana iPhone 6s almıştı. Benim moralim 0'dı. İçimden satıp güzel bir telefon alabilirim jelatini üzerinde dedim ve sonra bu kabustan uyandım. [emoji23][emoji23] Sonra babam yurtdışındayken şuan kullandığım S6 Edge'i getirdi. Çok memnunum.

Hayat hikayemi yazmışım [emoji23][emoji23]. Başınızı ağrıttıysam affola.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı