iPhone 7 günümüzde alınır mı?

Alınmaz, eski bir cihaz ve tasarımı günümüze göre yenilikçi değil. Redmi Note 9S'in bile CPU'su ondan daha iyi. Tahminen bu iPhone 7'nin son güncellemesi idi.

iPhone 7 de büyük ihtimalle iOS 15 güncellemesi alacak, 6S’e destek kesilebilir. Yanlış bilgilendirme yapmayalım.
Ben ihtimal olarak söylemiyorum, evet alabilir ama arkadaşın elinde bir bütçe var ve ihtimallere oynamak istemiyordur eminim. O fiyatlara temiz 8 de bulabilir ve bir sene daha fazla destek alacağından daha uzun ömürlü olacağını belirtmek istedim.

İkinci el iPhone 7'ye 3000 TL verilmez. 2500 TL'den ucuza bulabilirseniz ve temiz, titiz kullanılmış, herhangi bir problemi yoksa o zaman satın alınabilir bence. Şahsımdan örnek vereyim, birkaç gün önce 2000 TL'ye temiz kullanılmış ikinci el iPhone 7 32 GB satın aldım. Telefon 2016 yılında piyasa sürülmesine rağmen hâlâ canavar gibi çalışıyor. iPhone 5S'ten geçiş yaptım, oldukça memnunum şimdilik.

İkinci el iPhone 7'ye 3000 TL verilmez. 2500 TL'den ucuza bulabilirseniz ve temiz, titiz kullanılmış, herhangi bir problemi yoksa o zaman satın alınabilir bence. Şahsımdan örnek vereyim, birkaç gün önce 2000 TL'ye temiz kullanılmış ikinci el iPhone 7 32 GB satın aldım. Telefon 2016 yılında piyasa sürülmesine rağmen hâlâ canavar gibi çalışıyor. iPhone 5S'ten geçiş yaptım, oldukça memnunum şimdilik.
2000TL'ye çok iyi almışsınız

Geri
Yukarı