iPhone 7 kullanılır mı?

Kullanılır ben ilk çıktığından beri kullanıyordum dün S20 FE aldım
Bence alacaksanız almayın çünkü şarjı hızlı bitiyor onun yerine şarjı daha uzun giden telefonları alabilirsiniz.

Bayadır kullanıyorum ve iPhone serisinin en beğendiğim telefonu. Değiştirmek için bir neden bulamıyorum şu anlık. Kasma, donma gibi sorunlar hiç yaşamadım. Telefonları çok temiz kullanan biriyim zaten. Telefonda oyun oynamam zaten saçma buluyorum. IOS 16 güncellemesini de alır daha sonrasını belki almayabilir. Sizi 3 yıl rahat götürür.
Hocam ben 6.3 inç android kullanan biriyim evde boş boş duruyor iPhone 7. Sizce geçsem çok sorun yaşar mıyım? Çözünürlük ve diğer konularda. Bir de sanırım ekranda artık büyütülmüş ekran özelliği de gelmiş, yararlı mı sizce?

Hocam ben 6.3 inç android kullanan biriyim evde boş boş duruyor iPhone 7. Sizce geçsem çok sorun yaşar mıyım? Çözünürlük ve diğer konularda. Bir de sanırım ekranda artık büyütülmüş ekran özelliği de gelmiş, yararlı mı sizce?
Bende 6.1 inç telefondan geçmiştim. Başlarda haliyle küçük geliyor ama 2-3 günde alışılıyor. Piksel sayısı ekran boyutuna göre yeterli olduğu için görüntü kalitesi çok başarılı. Büyütülmüş ekran özelliği de var ama kullanmıyorum ben.

Bende 6.1 inç telefondan geçmiştim. Başlarda haliyle küçük geliyor ama 2-3 günde alışılıyor. Piksel sayısı ekran boyutuna göre yeterli olduğu için görüntü kalitesi çok başarılı. Büyütülmüş ekran özelliği de var ama kullanmıyorum ben.
Son olarak SAR değeri için yüksek olarak görünüyor. Sorun yaratmaz mı hocam? Baş için de vücut içinde 1.4 civarlarında.

Geri
Yukarı