iPhone 7 Plus Isınıyor

0 ürün olarak MediaMarkt'tan aldım garantisi yeni başladı.

Bu durumda, telefonun yazılım desteği, garantisinden önce bitecek gibi bir hissiyata sahibim. :D
Diğer iPhone 7 Plus kullanıcılarının da yorumlarını bekleyelim.

Bu arada, kılıfsız kullanıyor iseniz, sıcaklık çok hissediliyor. Kılıf kullandığınız halde çok sıcak ise, problem olabilir.

Bu durumda, telefonun yazılım desteği, garantisinden önce bitecek gibi bir hissiyata sahibim. :D.
diğer iPhone 7 Plus kullanıcılarının da yorumlarını bekleyelim.

Bu arada, kılıfsız kullanıyor iseniz, sıcaklık çok hissediliyor. Kılıf kullandığınız halde çok sıcak ise, problem olabilir.

Kılıflı kullandığım zaman çok az bir sıcaklık hissediyorum ama kılıfı çıkardığım zaman telefon çok sıcak oluyor.

Kılıflı kullandığım zaman çok az bir sıcaklık hissediyorum ama kılıfı çıkardığım zaman telefon çok sıcak oluyor.
Yanlış yönlendirmek istemem. Bahsettiğiniz sıcaklığı bilmiyorum. Benim iPhone 7 Plus'um , ön sipariş ile alınan, Türkiye'ye ilk gelen cihazlaradan. 3 yıldır benim bakış açıma göre çok ısınıyor. :D

Yanlış yönlendirmek istemem. Bahsettiğiniz sıcaklığı bilmiyorum. Benim iPhone 7 Plus'um, ön sipariş ile alınan, Türkiye'ye ilk gelen cihazlaradan. 3 yıldır benim bakış açıma göre çok ısınıyor. :D.

Garantiye gitmeli miyim sizce yoksa yeni alınan telefonlarda ısınma problemi normal bir şey mi?
Bu arada dediğim gibi eski telefonumda da ilk aldığımda ısınma problemi yaşamıştım.

Garantiye gitmeli miyim sizce yoksa yeni alınan telefonlarda ısınma problemi normal bir şey mi?
Bu arada dediğim gibi eski telefonumda da ilk aldığımda ısınma problemi yaşamıştım.
Aldığın yerin teknik servisine bir sor istersen olayı, en doğru cevabı onlar verebilir. Şahsen ben 1 tane iPhone 7 Plus kullanıyorum. Onlar ise her gün satış yapıp, bu tür problemlerle ilgili geri dönüş alıyorlar. Ayrıca Apple teknik destek ekibini telefon ile arayıp, direk onlara sorabilirsin. En doğru cevabı onlar verecektir.

Merak etme, Türkiye'deki bazı Apple servisleri gibi direk senden para koparmayacaklar. Direk Apple'ın kendisini ara, sorununu en doğru şekilde çözerler, merak etme.

Aldığın yerin teknik servisine bir sor istersen olayı, en doğru cevabı onlar verebilir. Şahsen ben 1 tane iPhone 7 Plus kullanıyorum. Onlar ise her gün satış yapıp, bu tür problemlerle ilgili geri dönüş alıyorlar. Ayrıca Apple teknik destek ekibini telefon ile arayıp, direk onlara sorabilirsin. En doğru cevabı onlar verecektir.

Merak etme, Türkiye'deki bazı Apple servisleri gibi direk senden para koparmayacaklar. Direk Apple'ın kendisini ara, sorununu en doğru şekilde çözerler, merak etme.

Yardımınız için teşekkür ederim.

iOS 13.5.1 kullanıyorsanız sorun birçok kişi de ısınma sorunu ve pil performansında ciddi düşüş olarak gözüküyormuş. Bende de aynı şekilde çok fazla ısınıyor ve pil su gibi gidiyor. Bakalım düzeltebilecekler mi göreceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı