iPhone 7 Plus mu yoksa Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu?

Yanlış Bilgilendirme [Yanlış bilgilendirme. Iphone 7 GPU ve CPU olarakta tek çekirdekte daha güçlü.]
Size kesinlikle söylüyorum Xiaomi Redmi Note 8 Pro almalısınız. Daha güçlü bir cihaz.

İphone 7'den Xiaomi Redmi Note 6 Proya geçmiş birisi olarak kullanım tarzınızın çok önemli olduğunu söylemeliyim. Sosyal medya uygulamaları (Instagram, Snapchat) IOS'te çok daha iyi çalışıyor. Güncellik anlamında Note 8 Pro daha iyi tabii ki fakat IOS en azından benim gibi sosyal medyayı aktif kullanan insanlar için çok daha iyi bir tercih. Özlüyorum eski cihazımı.

İkisi arasından Note 8 Pro. Başka bir model düşünüyor musunuz?

İphone 7'den Xiaomi Redmi Note 6 Proya geçmiş birisi olarak kullanım tarzınızın çok önemli olduğunu söylemeliyim. Sosyal medya uygulamaları (Instagram, Snapchat) IOS'te çok daha iyi çalışıyor. Güncellik anlamında Note 8 Pro daha iyi tabii ki fakat IOS en azından benim gibi sosyal medyayı aktif kullanan insanlar için çok daha iyi bir tercih. Özlüyorum eski cihazımı.
Dostum İphone 7 zaten Redmi Note 6 prodan neredeyse %60 daha güçlü bir cihaz elbette daha yavaş :)
Ben Xiaomi mi mix 2 kullanıyorum biliyorsunuzdur cihazı kamerası sağ altta olan :D
İphone 7 plus ile karşılaştırdığımda cihazım daha hızlı açıyor uygulamaları.

Dostum İphone 7 zaten Redmi Note 6 prodan neredeyse %60 daha güçlü bir cihaz elbette daha yavaş :)
Ben Xiaomi mi mix 2 kullanıyorum biliyorsunuzdur cihazı kamerası sağ altta olan :D
İphone 7 plus ile karşılaştırdığımda cihazım daha hızlı açıyor uygulamaları.
Evet benim cihazım da daha hızlı açıyor uygulamaları, bu fark IOS Android farkından ortaya çıkıyor. Stabilite eşittir hızlı açma demek çok hatalı olur. Bu arada Note 6 Pronun çekirdek sayısı İphone 7'den 2 kat fazla.

Evet benim cihazım da daha hızlı açıyor uygulamaları, bu fark IOS Android farkından ortaya çıkıyor. Stabilite eşittir hızlı açma demek çok hatalı olur. Bu arada Note 6 Pronun çekirdek sayısı İphone 7'den 2 kat fazla.
Çekirdek sayılarını karşılaştırmak büyük bir hata.

Bence bir aksilik çıkmazsa Redmi Note 9 serisini bekleyin.

Merhaba,
Sanırım 3. yılı bitti iPhone 7 plus 'ın. IOS13 kurulu üzerinde. Bundan önce iphone5 ve ondan önce iphone4 ve evvelinde iphone3gs kullandım. Arada Windows ve Android telefonlarımda oldu. Ama kullanıcı deneyimi konusunda nedense IOS bana daha rahat gelmiştir. IOS ve Android in kullanıcı deneyimleri bambaşka. Misal benim için, cihazın hızlı olmasından öte, güvenilir, sağlam ve uygulama standartlarının olması önceliklidir. Sonra hızlı olsun isteyebilirim.

iPhone7 plus için, yavaşlık sorunu henüz gözlemlemedim. Ama 3 sene önceden geldiğini de kabul etmek gerek. Yine de PubG oynayabiliyorum :p

iPhone 7 önermiyorum. Bu zamandan sonra iPhone XS/XR serisi aşağısı bu devirde alınmaz. Note 8 Pro'da şu an önermiyorum. Note 8 Pro yerine mi 9T tercih edilebilir. Bekleyebilirseniz Note 9 Pro Max daha iyi bir tercih olacaktır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı