iPhone 7 Plus mu yoksa Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro almalısınız. Daha güçlü bir cihaz.
Yanlış bir değerlendirme. Iphone 7 Plus CPU tek çekirdek performansı olarak daha güçlü, GPU olarakta daha güçlü. Performans olarak Iphone 7 Plus oyunlarda daha iyi.

Yanlış bir değerlendirme. Iphone 7 Plus CPU tek çekirdek performansı olarak daha güçlü, GPU olarakta daha güçlü. Performans olarak Iphone 7 Plus oyunlarda daha iyi.
Ah evet ben normal Iphone 7 ile karşılaştırıyoruz sanmıştım. Teşekkürler.
Lakin hala baktığım zaman Antutu puanları daha yüksek.
Ekstradan 2 cihaza da erişimim var xiaomi üzerinden daha akıcı oyun oynandığını gözlemledim teyzemin iphone 7 plus'ı var. Kuzenim ise yeni Xiaomi redmi note 8 pro aldı. İksinin de fotoğrafını atabilirim :)
Baktığım zaman çok fazla olmasa da birkaç fps ile oyunlarda xiaomi'nin öne geçtiğini görüyorum.

Lakin hala baktığım zaman Antutu puanları daha yüksek.
Antutu'ya göre kıyaslama yapılmaz, Antutu doğru sonuç vermez. Geekbench puanları önemlidir.

Ah evet ben normal Iphone 7 ile karşılaştırıyoruz sanmıştım.
Iphone 7 ve 7 Plus modelinde aynı CPU ve GPU var. Çözünürlük yüzünden Iphone 7 daha performanslı bir cihaz. Iphone 7 Plus için dediğim şey 7 modeli içinde geçerli.

Oyun performansı olarak A10 yonga seti daha iyi, GPU olarakta daha iyi.

Antutu'ya göre kıyaslama yapılmaz, antutu doğru sonuç vermez. Geekbench puanları önemlidir.

iPhone 7 ve 7 Plus modelinde aynı CPU ve GPU var. Çözünürlük yüzünden iPhone 7 daha performanslı bir cihaz. iPhone 7 Plus için dediğim şey 7 modeli içinde geçerli.

Oyun performansı olarak A10 yonga seti daha iyi, GPU olarak da daha iyi.

IPhone'un performansina diyecek bir şeyim yok fakat baktiginiz iPhone 7 Plus modelinde 2900 mAh bir batarya var bu benim için çok düşük bir değer telefondan oyun oynayan biriyseniz su gibi biter bu batarya tabii gunluk kullanimda sosyal medya ağirlikli geziyorsaniz bu telefonu alabilirsiniz.
Ayrica iPhone 7 Plus'in fiyatina degecek bir telefon oldugunu dusunmuyorum orasi ayri mesele.

Iphone 7 Plus cihazımı 3 ay önce satıp yerine Redmi Note 8 satın aldım ve oldukça memnunum. Iphone'da maalesef çoğu şeyi özelleştiremiyorsun ve bazı uygulamalar gereksiz yere kasıyor, kapanıyor. Iphone'un kamerası şu anki cihazımdan daha iyiydi fakat pek fotoğraf çeken birisi olmadığım için beni etkilemiyor. Redmi Note 8 Pro'nun kamerası belki 7 Plus'dan daha iyi olabilir. Daha önce Iphone kullanmadıysanız Note 8 Pro alın derim.

iPhone 7 Plus modelinde 2900 mAh bir batarya var bu benim için çok düşük bir değer telefondan oyun oynayan biriyseniz su gibi biter bu batarya tabii gunluk kullanimda sosyal medya ağirlikli geziyorsaniz bu telefonu alabilirsiniz.
Iphone modellerdeki batarya kapasitesini Android cihazlarla aynı tutamazsınız, IOS, Android'e göre daha az şarj harcayan bir platform, aynı batarya boyutunda Android amiral gemisi bir model olsaydı günü kurtaramazdı, 7 Plus için böyle bir durum söz konusu değil, 7 modeli batarya olarak iyi 7 Plus için aynı şeyleri söylemek doğru değil.

iPhone modellerdeki batarya kapasitesini Android cihazlarla aynı tutamazsınız, iOS, Android'e göre daha az şarj harcayan bir platform, aynı batarya boyutunda Android amiral gemisi bir model olsaydı günü kurtaramazdı, 7 Plus için böyle bir durum söz konusu değil, 7 modeli batarya olarak iyi 7 Plus için aynı şeyleri söylemek doğru değil.

Dedikleriniz doğru fakat yine de Redmi Note 8 Pro'nun bataryasi daha çok gider diye düşünuyorum.
Bir de iPhone 7 Plus bana çok kaba duruyor açikcasi hem kocaman hem de ekranı kuçuk insan buyuk telefon alinca buyuk ekran ister bu da benim için bir eksi ben performansina gore fiyatinin ucuzlugundan tasarim batarya gibi ozelliklerden Redmi Note 8 Pro'yu seçerim.

Dedikleriniz doğru fakat yine de Redmi Note 8 Pro'nun bataryasi daha çok gider diye düşünuyorum.
Note 8 Pro batarya olarak çok iyi olmasa da 7 Plus modelinden daha iyi bir batarya performansı verir. 7 Plus modelinin ekran kasa oranı ve boyutu iyi değil zaten buna ben de katılıyorum.

Fiyat performans olarak Note 8 Pro yerine de Realme 5 Pro vardı ancak stok sorunları yüzünden bu modelin fiyatı ciddi derecede arttı, eskiden 1800 TL idi. Şu an 1800 TL civarlarına M30S modeli de çok iyi bir seçenek. Batarya ve ekran olarak çok iyi. Donanım olarak Note 8 Pro kadar iyi olmasa da donanımı kötü değil, kamera olarakta iyi bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı