iPhone 7 Plus Renk Tercihi

Mehmetcannn

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sorun olmazsa iPhone 7'i kısa zaman içinde alacağım fakat renk tercihi olarak çok kararsız kaldım bu yüzden yardım almak istedim. Önceden iPhone 5s kullanıyordum normal beyaz renk olarak, yeni çıkanda ise aklım hep JetBlack'e kayıyor fakat bir çok araştırmacı tarafından izleyip inceledim çok fazla çizik oluşabiliyor iyi korunamadığı taktirde. Mat rengi ise normal iPhone'lar gibi, çizilmelere ve parmak izlerine karşı daya iyi.
Teknolojik aletlerimi gerek telefon, gerek bilgisayar olsun gayet iyi koruyan biriyim yani JetBlack alırsam hassas bir şekilde korurum ama bir anda bir çizik olursa kötü olur. Sizce risk alıp JetBlack mi almalıyım yoksa kendimi garantiye alıp Mat Siyah mı almalıyım?

Eğer koruyucu kılıf veya silikon gibi şeyler kullanacaksanız jetblack alabilirsiniz. Koruyucu kullanmayacaksanız ve yanlışlıkla çizildiğinde çok üzülecekseniz başka renk alın.

JetBlack'i bende çok istiyorum aslında iyi bir şekilde koruyacağımı düşünüyorum çizilmelere karşı, yine kararsız kaldım :D

JetBlack tabi ki yav korursun ne olacak ki? BUFF ekran koruyucu iyi bir SPİGEN kılıf iş görebilir ama tabiki kapatacak her yanını ki çizilmemesi için katlanılır.

Sakınan göze çöp batar hocam. Ben 1 yıl özenle korudum telefonumu 360 derece kılıfla kaplamıştım, kılıfından cıkarıp temizleyeyim dedim mutfakda düştü kenarı ezildi, ne yaparsan çiziliyor o telefon

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı