iPhone 7 vs Galaxy S9

Teknik özelliklerine baktığımda S9 çok daha önde fakat mağazaya gidip ikisini ellerimle incelediğimde iPhone 7 çok daha konforlu ve ferah geldi. İPhone 7'den sonra S9'u elimle tuttuğumda biraz rahatsız olmadım değil. Özellikle beni iPhone güncelleme tarafıyla kendine çekti. Yıllardır Android'den başka cihaz kullanmamış, çökmelerden ve stabilizesizliklerinden rahatsız olmuş ve biraz bıkmış biri olarak çok arada kaldım.
iPhone al rahat et arkadaşım kaç senedir iPhone 6 modelini kullanıyor hiçbir Kasma çökme donma vb problem yaşamadı samsung al diyenler net hiç iPhone kullanmamıştır bu arada bütçeni biraz zorlayabilirsen iPhone 8 öneririm

iPhone al rahat et arkadaşım kaç senedir iPhone 6 modelini kullanıyor hiçbir Kasma çökme donma vb problem yaşamadı samsung al diyenler net hiç iPhone kullanmamıştır bu arada bütçeni biraz zorlayabilirsen iPhone 8 öneririm
Sizin dediğinizin aksine kaç haftadır iphone 7 modelinde söylediğiniz sorunların olduğuna dair konular açılıyor.

İPhone 7 donuyormu? Off bende ikinci el iphone 7 alacaktım kafam karıştı şimdi 😞

iPhone 7’nin donduğunu söyleyen kim? Neredeyse 2 yıldır beraberim kendisiyle, batarya ömrümün baya düşmesine rağmen bir kez olsun donduğunu görmedim. Asılsız bilgilere itibar etmeyin derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı