iPhone 7 vs Samsung A9

Sosyal medyada çok zaman harcıyorum. Oyun çok nadiren oynarım. Sıradan uygulamalar hariç pek birşey yüklemiyorum. Bana lazım olan seri bir şekilde işlerimin halledilmesi. Uzun süre kullanıcağımdan dolayı zaman geçtikçe yavaşlamayan ve ısınmayan bir telefon lazım. Android ya da iOS hiç farketmez. İkisinide kullandım.

Sosyal medyada çok zaman harcıyorum. Oyun çok nadiren oynarım. Sıradan uygulamalar hariç pek birşey yüklemiyorum. Bana lazım olan seri bir şekilde işlerimin halledilmesi. Uzun süre kullanıcağımdan dolayı zaman geçtikçe yavaşlamayan ve ısınmayan bir telefon lazım. Android ya da iOS hiç farketmez. İkisinide kullandım.
uzun süre kullanımda iphone'lar;oyun olsun,programları açma hızı olsun gayet iyi çıktığı ilk günden alınan iphone 6 yı 3 senedir kullanıyorum sadece 5 ay önce ilk defa pil sıkıntısı yaptığı için orjinal pil ile tekrar hayata döndürdüm ve hala daha memnunum hala daha saat gibi çalışıyor.bir gün değiştirmek zorunda kalırsam hiç düşünmeden yine iphone alırdım

Sosyal medya uygulamalarında iphoneun iyi olduğunu düşünmüyorum. En azından 6s ve 7'de bu böyle. S7E ile karşılaştırma şansım oldu Twitter Facebook ve İnstagramda bariz bir şekilde S7E daha hızlı açıyor. Ama oyun performansı konusunda İphone daha iyi.

Sosyal medya uygulamalarında iphoneun iyi olduğunu düşünmüyorum. En azından 6s ve 7'de bu böyle. S7E ile karşılaştırma şansım oldu Twitter Facebook ve İnstagramda bariz bir şekilde S7E daha hızlı açıyor. Ama oyun performansı konusunda İphone daha iyi.
evet,sosyal medya gibi uygulamarda,uygulama açılırken yüklenen resim,video ve storyler çoğu iphone da öncelik olarak yüklendiği için kasma yaşanabiliyor.tabi bu çok büyük bir sorun olmaz,eğer uygulamaların açılması 1 2 dakikayı bulmuyorsa, yinede İOS'un böyle garip bir özelliği var maalesef :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı