Samsung Galaxy A50 vs iPhone 7

Tabii ki A50. Yıl olmuş 2019, Iphone 11 gelmiş, hala 7 mi alınır? Eski püskü bir şey artık. A50 daha yepyeni. Hedef segmentlerinden dolayı bir iki yönde daha iyi olabilir ama bu kesinlikle tercih edilmesi için bir sebep değil.

Şuanda A50 kullanıyorum mükemmel. 😎😎
.

Efenim telefon oyun oynarken cok ısınıyormu? kamerasından memnunmusunuz? gece çekimi nasıl?. Tefeonda sevmediğiniz özellikler neler?
Bende a50 almayı düşünüyorumda kafamdaki soruları size sorayım dedim😅😂

Son düzenleme:
İphone 7 varken Samsung A50 telefona bakılmaz. Samsung A50 malzeme kalitesi iyi değil. Telefonu eline alınca kalitesi kendini belli ediyor. Donanım olarak kamera olarak İphone 7 daha iyidir. İphone 7 telefonda aradaki farkı anlamak için Samsung S10 telefona geçince anlaşılır.

.

Efenim telefon oyun oynarken cok ısınıyormu? kamerasından memnunmusunuz? gece çekimi nasıl?. Tefeonda sevmediğiniz özellikler neler?
Bende a50 almayı düşünüyorumda kafamdaki soruları size sorayım dedim😅😂
Gece çekimi kesinlikle mükemmel.
Pubg mobile oynuyorum hep en yüksek ayarda hiçbir takılma veya ısınma yoktur.
Kamerası abimde huawie p10 var ondan çok daha iyi.
Sevmediği özeliği yok.
Gece çekimi kesinlikle mükemmel.
Pubg mobile oynuyorum hep en yüksek ayarda hiçbir takılma veya ısınma yoktur.
Kamerası abimde huawie p10 var ondan çok daha iyi.
Sevmediği özeliği yok.
Huawie p10 kamerasıda bu şekilde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kamerdan iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı