iPhone 8'den Galaxy A54'e geçilir mi?

Bütçe
15000

Anthonio

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Şu an iPhone 8 kullanıyorum. iOS 16'ya güncellediğimden beri takılmalar oluyor ve pili de kötü durumda. Araştırmalarım sonucu A54 almaya karar kıldım. Sizce geçmeye değer mi?

Geçilir hocam. Ben de yeni 6s'den S23FE'ye geçtim gerçekten bayağı rahatladım. A54 de çok iyi telefon birkaç sene rahat götürür.

Telefonun yeni çıkmış olması önemli değilse S20 FE düşünebilirsiniz.

S20 FE'nin arka tasarımını hiç beğenmediğim için A54 seçmeyi düşündüm. Performans olarak aşırı bir farkları var mı? Fazla oyun oynayan birisi değilim.
S20 FE'de bulunan SD 865 GPU'da %40, CPU'da %20 civari daha guclu, tabii oyun oynamiyorsaniz cok da hissedebileceginiz bir fark degil.

Konuya gelecek olursak; kamerayla ugrasmiyorsaniz gerek yok, pili degistirin gecin.

Arkadaşlar merhaba. Şu an iPhone 8 kullanıyorum. iOS 16'ya güncellediğimden beri takılmalar oluyor ve pili de kötü durumda. Araştırmalarım sonucu A54 almaya karar kıldım. Sizce geçmeye değer mi?
Tasarımını beğeniyorsanız ve güncelleme önemliyse olabilir, ancak fiyatı çok yükseldi A54'ün. Ben olsam o fiyatlarda daha iyi cihazlar varken Exynos almazdım.

Ben A54 kullanıyorum. 13500'e almıştım. 14 bin liraya kadar alınabilecek güzel bir telefon. Ancak daha fazla vermem. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Şu anda o bütçeye Realme GT 2 tercih ederdim.

Ben A54 kullanıyorum. 13500'e almıştım. 14 bin liraya kadar alınabilecek güzel bir telefon. Ancak daha fazla vermem. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Şu anda o bütçeye Realme GT 2 tercih ederdim.

Kamerası sol köşede olmasaydı alırdım. Kamerası ortada olmayınca hiç göze hitap etmiyor.

A54'ü şu anda Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi ve kulaklık hediyesiyle 14 bin küsure geliyor bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı