iPhone 8'den Samsung A54'e geçilir mi?

Denemek gerekiyor işte hocam. Hep bu yüzden telefonlar kötüleniyor. Kullanmayan insanlar kötülüyor, insanlar da inanıyor.
Valla ben de telefon almayı planlıyorum. 6S can çekişiyor artık. IOS mu Android mi karar veremedim ama. Çünkü 5 yıla yakındır IOS kullanıyorum ancak şu anda Samsung'un özellikle S23 serisi baya iyi diyorlar. Geçersem acaba pişmanlık duyar mıyım diye düşünüyorum.

Hocam ben şu anda 6S kullanıyorum ama Samsung'un amiral gemisi dedikleri telefonlarda da sosyal medya uygulamalarında sıkıntısız çalıştığını duydum. Ne derece doğru bilemem tabii.
Ben telefoncuyum işim gereği bir çok telefonla içli dışlı oluyoruz.En son Xiaomi Note 10 Pro kullanmıştım test için gerçekten bir 6s kadar iyi değil sosyal medya konusunda.

Valla ben de telefon almayı planlıyorum. 6S can çekişiyor artık. IOS mu Android mi karar veremedim ama. Çünkü 5 yıla yakındır IOS kullanıyorum ancak şu anda Samsung'un özellikle S23 serisi baya iyi diyorlar. Geçersem acaba pişmanlık duyar mıyım diye düşünüyorum.
Bunun için yeni bir konu açarsanız yardımcı olabiliriz hocam.

Bunun için yeni bir konu açarsanız yardımcı olabiliriz hocam.
Hemen almayacağım hocam. Malum fiyatlar baya yüksek. Açıkçası düşeceğini de düşünmüyorum fiyatların ancak 40 bin TL gibi bir fiyattan bahsediyoruz.

Ben telefoncuyum işim gereği bir çok telefonla içli dışlı oluyoruz.En son Xiaomi Note 10 Pro kullanmıştım test için gerçekten bir 6s kadar iyi değil sosyal medya konusunda.
Doğrudur bilemem. Xiaomi hiç kullanmadım.

iPhone 8'i samsunga takasa saydırırsam S22 14 bine geliyor. S23 alırsam 17 bine geliyor. Sizce hangisi daha mantıklı?

S23 ve S22 arasında çok önemli derecede batarya farkı var. İşlemci çok daha güçlü ve verimli. Kamerası bir tık daha iyi. Onun dışındaki her şey aynı sayılır bir fark yok. Bence aradaki fiyat farkına fazlasıyla değer. S22 alırsanız bataryadan dolayı çok sıkıntı çekebilirsiniz.

iPhone 8'i samsunga takasa saydırırsam S22 14 bine geliyor. S23 alırsam 17 bine geliyor. Sizce hangisi daha mantıklı?

S22 ile S23 arasinda kayda değer farklar var, farka değer. S22'nin işlemcisi olan 8 Gen 1, çok fazla güç tüketiyor ve sürdürülebilir performansta termal verimlilikten dolayı berbat. S23'de ise bu sorunların hiçbirisi yok, güç tüketimi bakımından verimli bir işlemcisi var ve termal değerleri oldukça iyi. Ayrıca kamera olarak da S23 gözle görülür bir şekilde daha iyi çekiyor, özellikle videoda.

Yeni konular

Geri
Yukarı