iPhone batarya değişimi performansı artırır mı?

Siz araştırın. Ekşi sözlük'te yazıyor, Hepsiburada'da yazıyor demişim hala hazır istiyorsunuz.

Şu an bakıyorum zaten. Sen içinde ki batarya bir bilsen kullanmayı tereddüt edemezsin. Batarya ocak için tasarlanmiş, kendi kafana göre resetlemesi, ani düşüş sorunları yaşıyorum. Batarya sağlığı yüzde yüz olmasına rağmen bu tür sorunlar yaşamaktayım.

Şu an bakıyorum zaten. Sen içinde ki batarya bir bilsen kullanmayı tereddüt edemezsin. Batarya ocak için tasarlanmiş, kendi kafana göre resetlemesi, ani düşüş sorunları yaşıyorum. Batarya sağlığı yüzde yüz olmasına rağmen bu tür sorunlar yaşamaktayım.

iPhone 5 için resmi batarya sağlığı göstermiyor sistemin içerisinden. Uygulamalar aracılığıyla kullandıkça ölçmeye çalışan programlar var ama %100 ise batarya sağlığınız içerisindeki pil orijinal değildir. Ben uzun süre Ttec marka kılıf batarya kullanarak idare ettim, bu ucuz bataryalar çözüm olmadığı için. 1-2 saat anca giderdi bataryam ama normal kullanımda. Snapchat meşhurdu o zamanalar, ona girince 3'er 5'er azalırdı ki bataryam orijinaldi.

iPhone 5 için resmi batarya sağlığı göstermiyor sistemin içerisinden. Uygulamalar aracılığıyla kullandıkça ölçmeye çalışan programlar var ama %100 ise batarya sağlığınız içerisindeki pil orijinal değildir. Ben uzun süre ttec marka kılıf batarya kullanarak idare ettim, bu ucuz bataryalar çözüm olmadığı için.

Batarya zaten orijinal değil kralın çakması... Bu sebepten dolayı değiştiriyorum.
iPhone 5 için resmi batarya sağlığı göstermiyor sistemin içerisinden. Uygulamalar aracılığıyla kullandıkça ölçmeye çalışan programlar var ama %100 ise batarya sağlığınız içerisindeki pil orijinal değildir. Ben uzun süre ttec marka kılıf batarya kullanarak idare ettim, bu ucuz bataryalar çözüm olmadığı için. 1-2 saat anca giderdi bataryam ama normal kullanımda. Snapchat meşhurdu o zamanalar, ona girince 3'er 5'er azalırdı ki bataryam orijinaldi.

Baktım kötü yorum var ama fazla değil diyebilirim. Tabii F/P ürünü. Bu arada müşteri hizmetlerinde memnun kalan çok. Benim için sıkıntı yaratmayacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı