iPhone Deji batarya kullanılır mı?

O hataya düştüm, şarjım 1 saat gittiği için zorunluluktan taktırdım. Sağlık 1 ayda %80, üstüne berbat işçilik hediye.
O yüzden batarya değiştirirken kendim Deji alıp ya onu taktırıyorum, içi açılabilir cihaz ise kendim takıyorum. Iphone'larda değiştirme çok basit aslında, kendiniz de yapabilirdiniz.

O yüzden batarya değiştirirken kendim Deji alıp ya onu taktırıyorum, içi açılabilir cihaz ise kendim takıyorum. Iphone'larda değiştirme çok basit aslında, kendiniz de yapabilirdiniz.
Basit ama herhangi bir hasarda ciddi masraf çıkaracak diye yapmamıştım.
Deji taktırdığım yer oldukça iyiydi zaten, öncesinde yapılan kötü işçiliği de gidermişti.

iPhone SE kullanıyorum 1,5-2 kat fark etti.
Hocam 7 ile SE aynı kapasiteye sahipti sanırım. Ben 1 saat sosyal medyada gezinsem şarjım bitiyor. Deji'de böyle durumlar olur mu acaba?
7 aydır max serisini kullanıyorum telefon 6s bir problem çıkarmadı, sadece normal bataryaya göre biraz geç doluyor o da amperi fazla olduğundan, bir de pil sağlığı hiç düşmüyor yine amperden dolayı olduğunu düşünüyorum. Süre olarak 1 günü çıkarıyor ama kullanıma göre değişir tabi oyun oynamıyorum ben sadece sosyal medya başka bir şey yok.
Hocam ben de genellikle sosyal medya ve müzik için kullanıyorum. Yoğun kullanımım yok fakat şu anki batarya gerçekten çok kötü. Bluetooth kulaklık ile 1 saat Spotify'dan müzik dinlesem %70 şarj kaybı yaşıyorum.
Basit ama herhangi bir hasarda ciddi masraf çıkaracak diye yapmamıştım.
Deji taktırdığım yer oldukça iyiydi zaten, öncesinde yapılan kötü işçiliği de gidermişti.
Hocam telefon önceden açılmış, ekranın sağ üstünden çok ufak bir ışık geliyor. Batarya değişiminden sonra bu da düzelir mi acaba?

Hocam 7 ile SE aynı kapasiteye sahipti sanırım. Ben 1 saat sosyal medyada gezinsem şarjım bitiyor. Deji'de böyle durumlar olur mu acaba?

Hocam ben de genellikle sosyal medya ve müzik için kullanıyorum. Yoğun kullanımım yok fakat şu anki batarya gerçekten çok kötü. Bluetooth kulaklık ile 1 saat Spotify'dan müzik dinlesem %70 şarj kaybı yaşıyorum.
Kapasite aynı ama tam 3 nesil işlemci farklılığı var. Hocamız yorum yapsa bile birebir onunla aynı değerleri göreceğinizi düşünmeyin.

Ben 1 saat sosyal medyada gezinsem şarjım bitiyor.
Baktım bende kullanım/pil oranına en çok kullandığım günü atayım yorumlarsınız kendinize göre:

820B7DEC-2594-45A2-A85F-A2237D9FF0FA.jpeg

Cihaz 6S Plus.

Hocam telefon önceden açılmış, ekranın sağ üstünden çok ufak bir ışık geliyor. Batarya değişiminden sonra bu da düzelir mi acaba?
SE 2020 değil 2016 ama isterseniz size kullanımı söyleyeyim.

Pazartesi günü 6 saat kullanmışım ve %81 şarj kaybı yaşamışım. Bu 6 saatin %75'i Safari ve YouTube.

Her türlü farkı görürsün yeni bataryada, Max serisinden alsan iyi olurdu ama

Geri
Yukarı