iPhone için Deji batarya nasıldır?

• Konuyu başlatan dr1.6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese iyi günler. Sorum birebir başlıktaki gibidir. iPhone 7 Plus cihazım var. Telefonun pil ömrü dışında her şeyinden çok memnunum. Arkadaşımda da aynı telefondan var kendisi Deji markasının daha yüksek mAh değerine sahip bataryasını taktı ve pil ömrünün 1-1.5 gün gittiğini söylüyor. Sizlerin fikri nedir bu bataryayla ilgili kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Son olarak alacağım batarya Hepsiburada'da falan daha pahalıyken bırakacağım linkte daha ucuz. Deji'nin orijinal sitesi midir acaba daha önce buradan alışveriş yapan var mı? Cevaplar için teşekkürler şimdiden 👍
Bahsettiğim site: iPhone 7 Plus Mucize Batarya Deji 3510mAh

Her zaman orjinal batarya tavsiye ederim.

Ben de orijinalden yanayım ama orijinal bataryaların fiyatı uçuk durumda şu an. Telefonunuzun da nispeten eski bir model olduğunu varsyarsak o yüksek meblaları ödemek istemeyebilirsiniz, haklısınız. Eğer garantiniz bittiyse ve arkadaşınız da memnunsa kullanılabilir neden olmasın, yine de detaylı bir araştırma yapsanız daha iyi olur.

Herkese iyi günler. Sorum birebir başlıktaki gibidir. iPhone 7 Plus cihazım var. Telefonun pil ömrü dışında her şeyinden çok memnunum. Arkadaşımda da aynı telefondan var kendisi Deji markasının daha yüksek mAh değerine sahip bataryasını taktı ve pil ömrünün 1-1.5 gün gittiğini söylüyor. Sizlerin fikri nedir bu bataryayla ilgili kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Son olarak alacağım batarya Hepsiburada'da falan daha pahalıyken bırakacağım linkte daha ucuz. Deji'nin orijinal sitesi midir acaba daha önce buradan alışveriş yapan var mı? Cevaplar için teşekkürler şimdiden 👍
Bahsettiğim site: iPhone 7 Plus Mucize Batarya Deji 3510mAh

Kullananlar var memnunlar orijinal pahalı olduğu için tercih edebilirsiniz uğur kaplan adındında bir YouTuber'da bu bataryayı kullanmıştı

Tavsiye ediyorum. ASUS Zenfone 2 Laser telefonda 2 yıl boyunca kullandım ve ondan önce de 2 yıl boyunca ASUS'un orjinal bataryasını kullanmıştım. Orjinal bataryası şiştiği için değiştirdik ve bunda herhangi bir sorun yok. Tavsiye ederim.

Bazı arkadaşlar bataryanın özelliğini anlamamış sanırım. Normal İphone 7 Plus ın orijinal bataryası 2900 mAh değerinde. Birebir orijinal bataryayı da bulsam ki bulmam neredeyse imkansız bu bataryanın günümüzdeki ios sürümü ve uygulamaların güncel versiyonlarının tükettiği güç yüzünden bir günü çıkartması çok zor. Linkte bulunan batarya 3510 mAh değerinde bu yüzden bu bataryayı kullanmak istiyorum. Cevaplar için teşekkürler herkese. 👍

Bazı arkadaşlar bataryanın özelliğini anlamamış sanırım. Normal İphone 7 Plus ın orijinal bataryası 2900 mAh değerinde. Birebir orijinal bataryayı da bulsam ki bulmam neredeyse imkansız bu bataryanın günümüzdeki ios sürümü ve uygulamaların güncel versiyonlarının tükettiği güç yüzünden bir günü çıkartması çok zor. Linkte bulunan batarya 3510 mAh değerinde bu yüzden bu bataryayı kullanmak istiyorum. Cevaplar için teşekkürler herkese. 👍
Neden imkansız olsun? Apple yetkili servislerinde orijinal batarya takılıyor. Fiyatı Deji’ye göre yüksek. mAh değerine takılmayın, birkaç aya yan sanayi bataryalar hızlı eskimeye başlar. Orijinal batarya ise mevcut kapasitesini kullanıma bağlı olarak uzun süre korur.

Geri
Yukarı