iPhone kullanışsız mı?

Kullanmaya alışamamışsınız olay bu.
Birincisine gelirsek İphone'da çok güzel shortcut's (kısayollar mevcut.) Ben o kısayol sayesinde tek tuşla sadece dokunmamla ikisini kapatabiliyorum.
Whatsapp konusuna gelirsek önce bir fotoğrafı seçip göndermeden önce sol altta + var ona tıklayacaksınız. Ardından seçip göndereceksiniz.

Ek olarak 1 yıldır iPhone kullanıyorum daha zorunlu olmadığı sürece Android'e dönmem. Param yoksa para bulmaya çalışırım. Ekosistemi de çok iyi olduğundan dolayı Apple tercih ediyorum her şey ile senkronize çalışıyor. Kullanmaya devam edin.

Hocam bu bahsettiğiniz shortcutlar nerde tarif eder misiniz?

iPhone'da bir mentalite var, (son zamanlarda bu kaybolmaya başladı) "sadelik".
  1. Numarasını bilecek kadar yakın tanıdığınız insanları favorilere ekleyebilir veya geçmiş aramalarınızdan arayabilirsiniz.
  2. Wi-Fi ve Bluetooth kontrol merkezinden kapatılabiliyor.
  3. Birden fazla fotoğraf göndermenin zor olduğu konusunda size katılıyorum ancak @reddline açıklamış.
Yine de telefonun her özelliğine hakim olmayı, fazlasıyla tuş ve özelleştirme kullanmayı isteyen insanların Android kullanmak istemesini normal buluyorum. Bende yakın zamanda iPhone'a geçiş yaptım ve MacBook kullanmasaydım bu kadar büyük fark hissetmezdim. Yedekleme ve cihaz aktarımı konuları çok iyi iPhone'da.
Söylediğiniz gibi favorilere ekledim daha iyi oldu teşekkür ederim. Ama Wi-Fi ve Bluetooth kontrol merkezinden kapatılmıyor hocam. Sadece aktif bağlantıları kesiyor.

Kestirmeler diye bir uygulama var oradan her şeyi yapabilirsin(yüklü geliyor).
Yaptım hocam çok teşekkür ederim.

Kullanışsız mı bilemem ama ben hiçbir zaman ısınamadım Iphone ve IOS'a
Bana çok pratik gelmedi açıkçası. Ama alışmakla mı ilgili bilemiyorum. Biraz daha kullanmaya devam edicem.

Bizim elimizde sıfır 14 Plus vardı. Sürekli şebeke sorunları veriyor. Darbe almadı, hasat almadı. İşin içinden çıkamadık. Bu telefonu satacağız. Onun yerine Android alacağız. Ayrıca iOS kullanan bizden değildir ve iOS çöp. Apple, kapitalizm'in vermiş oldupu son örnek ve Android'e can kurban ❤️

Kullanışsız mı bilemem ama ben hiçbir zaman ısınamadım Iphone ve IOS'a
Hocam sen de alışamıyorsun ben de çünkü alışılacak bir şey değil. Kötü yani başka açıklaması olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı