iPhone SE 2 vs Samsung S10+

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
En son bu iki telefon arasında kaldım. Bu iki telefondan birini seçeceğim. Öncelikle şunu belirteyim telefondan aradığım şey güç değil konfor ve tasarım. Elime aldığımda istediğim işlemleri hızlıca yapmak istiyorum ve telefonun masaya koyduğumda bir duruşunun olmasını istiyorum. Ayrıca telefonu uzun süre kullanacağım, 5-6 sene gibi. 5-6 sene sonra da kullanılabilir durumda kalmasını istiyorum.

Kendi bütçeme göre en uygun bu 2 telefonu buldum. Konforundan, kullanım rahatlığından, sağlamlığından ve markaya olan sevgimden (Fanboy değilim, ama sevdiğim bir marka.) dolayı benim için SE 2 daha önde, ama artık çoğu telefonda önde tuş bulunmaması ve kasanın full ekran olması bu telefonu biraz geride bırakıyor gibi. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Farklı bir bilgi edinip fikrimi değiştirebilirim. Başka bir telefon öneriniz varsa lütfen onu da belirtiniz.

Performans ve seri kullanım için SE 2 almalısın bence ya da 1000 TL daha çık XR al görüntüsü şık olur 8'e kadar iPhone serisi hepsini kullandım aralarda Sony Samsung ve LG deneyimledim şu an biraz parasızım borç harç derken her şeyi sattım ikinci el 5S aldım 5 senelik telefon her ihtiyacımı karşılıyor şahsen iPhone XR veya SE 2 tercihinde bulunurdum.

Bir cihazdan daha çok bir telefon olduğundan SE 2'yi tercih edeceğim sanırım. Önerileriniz için teşekkürler.
Bu arada S10+ tek el ile kullanımı bayağı zormuş. Bu da benim için önemli bir bilgi.

Güncelleme, hız, stabillik o bir iphone kanı taşıyor ama sorun şu üstündeki ve altındaki sütün gibi çerçevelere ve 4.7 inch 720p ekrana nasıl tahammül edeceksin.

Geri
Yukarı