iPhone SE 2020 alınır mı?

1-) şarj aleti çıkıyor IPhone'larda.
2-) iOS işletim sistemlerinde stabilite olduğu için bataryası çok bir şey ifade etmiyor, bende de var SE 6-7 saat şarjı gidiyor.
3-) iOS işletim sistemindeki 3GB RAM Android'deki 12 GB RAM'den daha fazla performans sağlar.

Evet yazilimi çok iyi şarj 12 de kalkti sanirim evet tüm RAM'i uygulamaya veriyor rahat onun için.

Aslında M51'den genel olarak memnunum alacak varsa güzel telefon ancak ben bu telefonu almadan önce iPhone SE 2020 ile arasında kalmıştım ve onu seçmiştim aslında hiç pişman olmadım telefonun şarjını 2 3 gün şarj etmediğim çok rahat oluyor. Ben bu telefonda günde 3-4 saat ekran sürem oluyor. Şu anda 128 GB'lı halinde 34 GB kullanıyorum o yüzden bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum açıkcası.

128 GB'da mı sorun yaşayacak?

Pili evet diğer iOS telefonlara göre daha az ancak 6-7 saat kullanım zamanı tanıyabiliyor sana.

Pil sorun değilse alınır.
En mantıklı mesaj bu oldu, ben de bir SE kullanıcısı olarak görüşlerimi belirteyim. M51 batarya olarak çok kuvvetli, SE ise düşük, 6-7 saatte bitiyor bataryası. Ekran ve boyuta gelirsek M51 yine SE'ye göre çok büyük. Onun dışında güç, kamera, işletim sistemi olarak İphone SE çok çok önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı