iPhone SE 2020 alınır mı?

by_oguzhan

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bilgisayar alacaktım fakat şu an fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı bir zaman bekleyip öyle almayı düşünüyorum, o sırada telefonumu değiştirmeyi planlıyorım iPhone SE 2020 alınır mı fikirlerinizi alabilir miyim?

Şu anki telefonum 128 GB 50'si dolu alırsam 128 GB alacağım.

Batarya yetersiz. İşlemci çok güçlü. Tasarım kötü, kamera iyi. Uzun ömürlü, yenilikçi değil. Oppo Reno 5 modeline bakabilirsiniz. Hem daha ucuz hem de daha güçlü bir cihaz.

Merhabalar ben bilgisayar alacaktım fakat şu an fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı bir zaman bekleyip öyle almayı düşünüyorum, o sırada telefonumu değiştirmeyi planlıyorım iPhone SE 2020 alınır mı fikirlerinizi alabilir miyim?

Şu anki telefonum 128 GB 50'si dolu alırsam 128 GB alacağım.

Bataryası çok düşük ekran küçük sosyal medya işleri için daha çok ek olarak S20 FE Snapdragon versiyon öneririm.

Alınmaz, nedeni ise ekran tam ekran değil ve batarya performansı iyi değil.

Küçük ekranlı telefonlar telefon değil mi dostum.
iPhone SE 2020 kullanıyorum tam olarak 1.5 aydır. Gündelik kullanımda gereksiz işlemleri kapatırsan örneğin konum gibi günü çıkartırsın. Ek olarak şarjın bitse bile bataryası küçük olduğu için çok hızlı bir şekilde zaten şarj edebiliyorsun. Akıcılık olarak sorarsan muazzam diyebilirim her şeyi aynı anda açıp işlemleri yapabiliyorsun. Ekran olarak yatakta yatarak film vs izlediğim için aşırı eksikliğini hissetmedim küçük olmasını genelde telefona yakın oluyorum.

Ben olsam sırf ekranı yüzünden almam. Başka telefonlar gibi çerçevesi küçük değil. Ama bir iPhone kullanmak istiyorsanız alabilirsiniz. Ama özellikleri fazla iyi değil hatırlatayım. Memnun kalmayabilirsiniz.

Batarya yetersiz. İşlemci çok güçlü. Tasarım kötü, kamera iyi. Uzun ömürlü, yenilikçi değil. Oppo Reno 5 modeline bakabilirsiniz. Hem daha ucuz hem de daha güçlü bir cihaz.
Oppo reno nasıl daha güçlü anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı