iPhone SE 2020 alınır mı?

Babam 2 yıldır aktif kullanıyor ağır oyunlar(PUBG, vb.) Oynamayacaksanız rahat günü çıkarıyor kendisi çok memnun.

@BehzatAmirim @yms hocam 2018 çıkışlı olması gözümü biraz korkutuyor Apple da giderek eski modellere desteği kesiyor yani 9-10 bin liraya değer mi ve 3 yıl sorunsuz kullanır miyim teli
3 yıl sorunsuz kullanırsınız. Şuan bile iPhone 8 iOS 16 aldı. (17 almayacak.) Güncelleme desteğinin kesilmesi kullanılmaz anlamına gelmez. Uygulama desteği kesilene kadar kullanılır.

Normalde 12 mini altı almak çok mantıklı değil.
Ancak illa iPhone olsun derseniz en azından SE 2020 çöpünden çok daha iyi.
Günümüz orta seviye Android telefonlarıyla neredeyse rekabet edebilecek düzeyde hala.
XS'den bahsediyorum.

Normalde 12 mini altı almak çok mantıklı değil.
Ancak illa iPhone olsun derseniz en azından SE 2020 çöpünden çok daha iyi.
Günümüz orta seviye Android telefonlarıyla neredeyse rekabet edebilecek düzeyde hala.
XS'den bahsediyorum.
6000₺'ye bu cihaz ve çöp :D? Alabileceğiniz ikinci elde maksimum cihaz yurtiçi S10+, yurtdışı Mi11T olacak ?:D

Kamerası güzel, işlemci iyi ve akıcı ki bu fiyat için hızlı bir işlemci. Ekran çok kötü ve pil performansı rezalet. Zamanında Mi 11t yerine SE 2020 tercih ettim. Miui ve OneUI (S10e'den geçtim) deneyimlemiş biri olarak IOS anormal derecede akıcı oluyor. Mini bir telefon ve bunun getirdiği fiziksel yapıdan ötürü pil performansı kötü. Ekranı sorun olmaz derseniz alınabilecek telefonlardan biri. Ancak kağıt üzerinde daha iyi özelliklere sahip Android cihaz bulunabilir.

Kamerası güzel, işlemci iyi ve akıcı ki bu fiyat için hızlı bir işlemci. Ekran çok kötü ve pil performansı rezalet. Zamanında Mi 11t yerine SE 2020 tercih ettim. Miui ve OneUI (S10e'den geçtim) deneyimlemiş biri olarak IOS anormal derecede akıcı oluyor. Mini bir telefon ve bunun getirdiği fiziksel yapıdan ötürü pil performansı kötü. Ekranı sorun olmaz derseniz alınabilecek telefonlardan biri. Ancak kağıt üzerinde daha iyi özelliklere sahip Android cihaz bulunabilir.
Anladım hocam 7 bin bandina cekebilirsem almayı düşünüyorum aslında ,ios için bı ekosistem kurmayı ve ilk defa iphone deneyimlemek için SE almayı istemistim fiyat olarak uygun geldiği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı