iPhone SE 2020 alınır mı?

En baba 8K'ya bulursan al geç her türlü 3 sene daha sorunsuz götürür ama pil performansı bayağı kötü.
Cihazın pil performansı pil sağlığına göre. %85 üstü bir cihaz alırsanız gayet tatmin eder. Hele ki pil döngüsü 500’ü geçememiş, pil sağlığı %80 altına düşmüş garantili bir cihaz alırsa Apple ücretsiz olarak değişim yapıyor. En mantıklısı olur.

Al kardeşim Apple'dan gerisi yalan. iPhone SE 2016 var kardeşimde. Ona ben vermiştim telefon hala 0 kasma çatır çatır kullanıyor.

Hocam elimde POCO X3 Pro var 2.yılına 1 hafta sonra girecek yemin ederim bezdirdi beni ya.

iPhone fanboyluğu yapmayın Apple'dan gerisi yalan filan değil. Samsung, realme, Huawei ve POCO gibi kaliteli cihazları unutuyorsunuz.
Hadi diyelim Samsung ve Huawei kıyasladın. Poco ve realme ne alaka ? Apple hater olunca havalı felan olmuyorsunuz. Aynı şey fanboyluk için de geçerli.

Hadi diyelim Samsung ve Huawei kıyasladın. POCO ve Realme ne alaka? Apple hater olunca havalı falan olmuyorsunuz. Aynı şey fanboyluk için de geçerli.

Apple'ın hiçbir cihazına kötü ve alınmaz demedim. Arkadaş ''Apple'dan gerisi yalan'' dediği için bu açıklamayı yaptım. Belki realme ve POCO gereksiz olabilir ama onlarında bazı iyi cihazları var.

Geri
Yukarı