iPhone SE 2020 alınır mı?

JemVargasTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende OnePlus 8T 12/256 var. Bu teli kardeşime vereceğim kendi telini perte çıkardığı için onun yerine kendime genelde sosyal medya, Spotify için bir cihaz almayı istiyorum. Gözüme iPhone SE 2020 takıldı. Sizce 2023 de halen alınır mı? Batarya için muhtemelen az olması daha iyi çünkü fazla tele bakmak istemiyorum çok zaman kaybettiğimi görüyorum son zamanlarda telefon kullanırken. 2. el kasım 2023'e kadar garantili 87 pil sağlığı kutu fatura tam siyah 64 GB SE buldum, fiyatı 7800 dedi en son sizce bu fiyata alınır mı? Daha uyguna bulunabilir mi garantili? Farklı marka almayı düşünmüyorum ve yavaştan IPhone'a geçmeyi düşündüğüm için SE ile giriş yapmak istedim açıkçası. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Arkadaşlar bende OnePlus 8T 12/256 var. Bu teli kardeşime vereceğim kendi telini perte çıkardığı için onun yerine kendime genelde sosyal medya, Spotify için bir cihaz almayı istiyorum. Gözüme iPhone SE 2020 takıldı. Sizce 2023 de halen alınır mı? Batarya için muhtemelen az olması daha iyi çünkü fazla tele bakmak istemiyorum çok zaman kaybettiğimi görüyorum son zamanlarda telefon kullanırken. 2. el kasım 2023'e kadar garantili 87 pil sağlığı kutu fatura tam siyah 64 GB SE buldum, fiyatı 7800 dedi en son sizce bu fiyata alınır mı? Daha uyguna bulunabilir mi garantili? Farklı marka almayı düşünmüyorum ve yavaştan IPhone'a geçmeyi düşündüğüm için SE ile giriş yapmak istedim açıkçası. Sizin görüşleriniz nelerdir?
İkinci elde fiyatına değecek bir cihaz. Ama 7800 fazla. Garantili cihazlar bile 7500 civarı.

Kesinlikle değmez o fiyata daha iyi androidler var.
Batarya yüzünden telefona daha az bakmak bir bahane olmaz. Bunu kendini sınırlamayla koyacaksın.
Hocam elimdeki tel android olarak ihtiyacımı karşılıyordu zaten sadece iPhone'a geçme bahanesi oldu kardesimin telinin bozulması. Açıkçası andorid almayı düşünmüyorum. Sadece fiyata değer mi yoksa alınmaz mı o kafamı karıştırdı benim

Bana kalırsa beş para etmez. Merak etme şarjı senin gününü yiyecek kadar gidiyor. Ek olarak üstüne birde priz bağımlısı olursun.
Deji batarya ile günü çok rahat çıkarıyor. Orijinal %77 batarya ile 4:30 saat civarı ekran süresi aldım bu cihaz ile. (Oyun, sosyal medya dahil.)

iPhone SE 2020 kullanmış birisi olarak bu cihazı önermiyorum çünkü batarya ve ekran çok kötü batarya günü çıkarmıyor ekran küçük yani katlanılacak gibi bir cihaz değil açıkçası bana göre hiçbir SE serisi alınmaz şu anda iPhone 12 mini kullanıyorum ekranından ve kamerasından çok memnunum ancak bataryadan yine memnun değilim he bir de cihazın performansına lafım yok o konuda gayet başarılı.

Geri
Yukarı