iPhone SE 2020 Alınır mı?

3.000 TL diyorsunuz bak adamın alacağı telefon 6000 TL

Farkinda mi değilim iPhone yani F/P urunumu demek istiyorsun Allah aşkına güldürmek beni.
Çocukcuğum, iPhone SE 2020 400 dolar, F/P ürünü. Amerika'da Nike Air Force 100 Dolar, hesabını burdan yap. Bizim ülkemize göre vergi ve kur farkından ötürü F/P olamıyor. Dünya genelinde mis gibi de F/P. Gerçekten iPhone bölümüne girmemelisin.

Çocukcuğum, iPhone SE 2020 400 dolar, F/P ürünü. Amerika'da Nike Air Force 100 dolar, hesabını buradan yap. Bizim ülkemize göre vergi ve kur farkından ötürü F/P olamıyor. Dünya genelinde mis gibi de F/P. Gerçekten iPhone bölümüne girmemelisin.

Kardeşim sen 6000 TL'ye daha iyi telefon alamaz misin bana bunun açıklamasını yap.

Şu sıralar incelediğim bir ürün. Yakında Technopat.Net YouTube kanalında detaylı inceleme videosu yayınlayacağız. Ama aklıma gelen ve deneyimlerimde gördüğüm şeyler şunlar:

+ İşlemci yeni nesil ve doğal olarak çok hızlı
+ Kablosuz şarj ve hızlı şarj
+ Tek elle telefon kullanmak isteyenler için ideal
+ 2019 model amiral gemisi işlemcilerini bu fiyat aralıklarında çok fazla görmüyoruz

- Kasa iPhone 8’in karbon kopyası
- Deep Fusion ve Gece Modu gibi önemli kamera özellikleri eksik
- Yeni standartlara alıştıktan sonra yüzde 67 ekran kasa oranı ilk başta rahatsız ediyor

Görünüşünün 6'ya benzemesini önemsemiyorsan alınır. iPhone serisi içinde SE'yi F/P ürünü olarak görüyorum :) touch ID olması da güzel bir şey şahsen 11 kullanıyorum fakat face ID kullanmayı tercih etmiyorum (güvenlik takıntısı :) ).

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı