iPhone SE 2020 Alınır mı?

Android candır be. Apple israf, yok korunuyor yok virüs girmiyor, yalan kardeşim, Apple veriyorsun 5K para içinde 3GB RAM var, Android ise 8 GB veriyor, daha düşük paraya Android al.

Android'de 3 GB yeterli olmadığı için 8 GB var ama Apple'de 3 GB yetiyor ve artıyor bu yüzden Apple kullanıcısıyım ve kasma yok.
Diğer Apple modellerini bilmem ama iPhone 7 Plus hiç kasmıyor.
Android candır be. Apple israf, yok korunuyor yok virüs girmiyor, yalan kardeşim, Apple veriyorsun 5K para içinde 3GB RAM var, Android ise 8 GB veriyor, daha düşük paraya Android al.

Virus girmiyor çünkü iOS programlara özen gösteriyor virus varsa Store'den hemen kaldırıyor ama Android öyle değil ve APK var Android'de o yüzden APK bazen virus bulaştırıyor ama Apple'da Jailbreak yapmadığın sürece virus bulaşmaz.

Kardeşim sen 6000 TL'ye daha iyi telefon alamaz misin bana bunun açıklamasını yap.
Ya birader neyin kasıntılığını yapıyorsun anlamıyorum, ben sana iPhone SE 2020 global çapta F/P bir cihaz olduğunu söylüyorum sen bana başka telden çalıyorsun. Telefon önermedim, F/P mi değil mi onu açıklığa kavuşturdum.
Görünüşünün 6'ya benzemesini önemsemiyorsan alınır. iPhone serisi içinde SE'yi F/P ürünü olarak görüyorum :) touch ID olması da güzel bir şey şahsen 11 kullanıyorum fakat face ID kullanmayı tercih etmiyorum (güvenlik takıntısı :) ).
Kimse senin gibi sıradan bir vatandaşın cihazını 7/24 Spy'layıp, screen record yapmayacak. Yeterince saçma bir takıntı.

Son düzenleme:
Daha dün iPhone SE aldım iPhone 7 den geçtim ve gözle fark edilecek bir performans farkı var kamerasına tek kamera diyip geçmeyin portre ve normal fotoğraflarda mükemmel bir iş çıkartıyor dediğim gibi ben iPhone 7 den geçtiğim için küçük ekran fazla rahatsız etmedi eğer sizide etmiyorsa her şekilde alabilirsiniz

Daha dün iPhone SE aldım iPhone 7'den geçtim ve gözle fark edilecek bir performans farkı var kamerasına tek kamera deyip geçmeyin portre ve normal fotoğraflarda mükemmel bir iş çıkartıyor dediğim gibi ben iPhone 7'den geçtiğim için küçük ekran fazla rahatsız etmedi eğer sizide etmiyorsa her şekilde alabilirsiniz.

Hocam konuyu hortlatacağım ama pil yüzdesi Full'den 0'a ne kadar gidiyor?

Geri
Yukarı