iPhone SE 2020 batarya sağlığı %92

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, 15.4 güncellemesi yaptıktan birkaç gün sonra telefonumda ufakta olsa yavaşlık durumu sezdim. Bugün Apple müşteri hizmetleri ile görüştüm. Telefonda konuşurken telefon analiz ve rapor alındı. Maalesef telefonumun batarya sorunu olduğunu söylediler. Telefonda konuşmaya devam ederken pil sağlığına baktığımda ise servis ibaresi çıktı. Haliyle şok oldum. Telefon daha 1 yıllık, ve garantisi devam ediyor. Servis randevusu ayarladılar. Ayrıca pil sağlığı yüzde 92.

Sizlere sormak istediğim bu durumda ne olur? Nasıl bir işlem yaparlar. Görselleri aşağıda paylaşıyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

iPhone SE 2020 128 GB modeli.

Dosya Ekleri

• unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 163
  • unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 198
Olası durum pil değişimi yaparlar. Yetkili servise gönderecekseniz sıkınıtı olmaz

Yetkili servisten randevu alındı. Cumartesi günü teslim edeceğim. Garantisi kasım 2022 kadar devam ediyor. Sürekli iPhone kullanıyorum. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım.

Telefonu komple yedekleyip, üstüne de format atıp teslim etsem olur mu?

Yetkili servisten randevu alındı. Cumartesi günü teslim edeceğim. Garantisi kasım 2022 kadar devam ediyor. Sürekli iPhone kullanıyorum. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım.

Telefonu komple yedekleyip, üstüne de format atıp teslim etsem olur mu?
Format atmanıza hiç gerek yok ama yedek alabilirsiniz

Yedeklemenizi iTunes üzerinden yapın resim video vs alın.

Sadece pil değişimi yapılırsa gerek kalmayacaktır.

Yoğunluğa göre 1-2 saat sürebilir. Eğer başka bir problem yoksa hemen teslim ederler.

Geri
Yukarı