iPhone SE 2020 nasıldır?

İnsanların ne aldığı kimin umrunda? Çoğu baba parası yiyen zengin çocuklar. İnsanların aklında en iyisi iPhone diye kazınmış. Samsung'un 2012'de yaptığı şeyleri iPhone 20000 TL telefonuna yeni yeni koyuyor.
Sizin bayağı umrunuzda bu arada. Çoğu kişi demişsiniz ama yine de baba paramla da almadım. Bilerek isteyerek aldım çok çok memnunum. Batarya konusu güncel cihazlar arasında en düşük model SE evet anladık. Kullanım amacına göre öneri yapılıyor zaten sakin olun. Adam Android'den bıktım diyor hala üsteliyorsunuz. Son olarak da iPhone denince sadece 12 Pro Max 512 GB düşünülüp yorum yapılması da ayrı ironi. Sanırsın 12 Pro Max dengi Android cihazlar peynir ekmek gibi 2500 liraya satılıyor. Neyse tartışmaya gerek yok.
Günde 4 saatten fazla telefon kullanan kişiyi üzer bu cihaz. Clash of clans, ders izleme ve geriye kalan sosyal medya-kamera kullanımlarıyla sabah %100 olan şarj akşama %15 civarlarını görür diye düşünüyorum. Maksimum ekran süresi zaten ortalama 5.5 saat civarlarında. Bunların dışında hiç üzmez. Ekran boyunun ve bataryasının farkında olan insan beğenir bu cihazı.

Aynen Samsung Baya geride bıraktı o yüzden

Geçen yılın son çeyreğinde 90,1 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştiren Apple, dünyanın en fazla akıllı telefon satan şirketi oldu.

Küresel bazda 2020’nin son çeyreğinde 16 milyon daha çok akıllı telefon satılırken, Apple yüzde 23,4 pazar payı ile Samsung’u geçmeyi başardı.

Şuan çoğu insan apple kullanıyor.
Hocam lütfen o her yerde boş beleş Apple savunucularından olmayın.İphone 11 ve 12 hariç alıncak telefon değildir.Onlar da fiyatı yüzünden alınmaz Samsung işlemci gücü hariç her ama her konuda İphone dan iyi düzgün kullanmayıp telefona yüklenirseniz her telefon 2 yıla kasar.

Hocam lütfen o her yerde boş beleş Apple savunucularından olmayın. iPhone 11 ve 12 hariç alıncak telefon değildir. Onlar da fiyatı yüzünden alınmaz Samsung işlemci gücü hariç her ama her konuda IPhone'dan iyi düzgün kullanmayıp telefona yüklenirseniz her telefon 2 yıla kasar.

Sizin bayağı umrunuzda bu arada. Çoğu kişi demişsiniz ama yine de baba paramla da almadım. Bilerek isteyerek aldım çok çok memnunum. Batarya konusu güncel cihazlar arasında en düşük model SE evet anladık. Kullanım amacına göre öneri yapılıyor zaten sakin olun. Adam Android'den bıktım diyor hala üsteliyorsunuz. Son olarak da iPhone denince sadece 12 Pro Max 512 GB düşünülüp yorum yapılması da ayrı ironi. Sanırsın 12 Pro Max dengi Android cihazlar peynir ekmek gibi 2500 liraya satılıyor. Neyse tartışmaya gerek yok.
Günde 4 saatten fazla telefon kullanan kişiyi üzer bu cihaz. Clash of Clans, ders izleme ve geriye kalan sosyal medya-kamera kullanımlarıyla sabah %100 olan şarj akşama %15 civarlarını görür diye düşünüyorum. Maksimum ekran süresi zaten ortalama 5.5 saat civarlarında. Bunların dışında hiç üzmez. Ekran boyunun ve bataryasının farkında olan insan beğenir bu cihazı.

Android ne önerirsiniz? İşlemcisi iyi, kamerası iyi beni 4 yıl götürecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı