iPhone SE 2020 vs Huawei P30

Söylenecek söz bırakmamışsın hocam. Ama şunu söylemek istiyorum çoğu yerde AMOLED ekran pil dostudur diyor ama ben buna katılmıyorum.

Genelde öyle deniliyor ama IPS ekranlara göre şarj tüketimi bir tık fazla diyebilirim. Bunları da geçtik insanların Apple Apple diye tutturmasına gıcık oluyorum ya canım kardeşim Apple iyidir hoştur stabil çalışan bir işletim sistemi var okey ama özellik açısından affedersiniz bir b. K vaadetmiyor. Forumdaki insanlara lafım yok teknik özellikler açısından bilgililer anlıyorlar ama ülkenin geneli Apple çok iyi hocam ya Apple şöyle sorsan cihazın özellikleri şeyini bilmez sırf marka diye gösteriş niyetine kullanıyorlar. Sen bir cihaza işletim sistemi ve markası içinmi 5 bin TL veriyorsun özelliklerine bakarız hak ediyorsa alırız. SE modelinin fiyat bandındaki rakip cihazlarının özelliklerine bakın bir de SE modelinin özelliklerine bakın anlıcaksınız. şimdi biri çıkar Apple Android cihazlara göre daha uzun ömürlü vırt zırt sadece gülüyorum.

Android sistemli telefonlara açık isen;
Mi 9T PRO’nun ekranı sıkıntılı hocam birde S10 Lite üvey evlat muamelesi görüyor gibi geldi bana, neredeyse bütün telefonlara desteği olan Ps Camera uygulamasının S10 Lite’a desteği yok, kullanıcılarına yazık olmuş😥

iPhone SE diyenlerin "iPhone çok iyi abi yhaaa!" Dışında bir argümanı yok. Anca Android önerenlere "hahaha" emojisi atarlar.

Aktif olarak Apple'da kullanıyorum Android cihazda, yeri gelir Apple'ı överim yeri gelir gömerimde gerçekler bunlar. Size katılıyorum.

Hawaii markası bu saatten sonra alınmaz 5 bin TL veriyorsun iPhone SE alacaksın fiyatını gram hak etmiyor. Samsung Galaxy A71 veya Xiaomi Mi Note 10 alınabilir Apple SE modelinden bin kat daha iyi diyebilirim AMOLED ekran olması bile yeterli.
iPhone SE'nin A13 işlemcisi ve 3GB Ram'i yeterli değil mi sizce? Ayrıca bi klişe olacak sanırım (doğrulundan emin değilim) "iPhone'un 5-6 mp ön kamerası, android telefonların 20 mp ön kameralarından iyidir veya iphone'un 1 gb rami android'in 3 gb raminden iyidir." vs. şeyler duymuştum bu konu hakkında ne dersiniz?

iPhone SE'nin A13 işlemcisi ve 3GB RAM'i yeterli değil mi sizce? Ayrıca bir klişe olacak sanırım (doğrulundan emin değilim) "iPhone'un 5-6 MP ön kamerası, Android telefonların 20 MP ön kameralarından iyidir veya IPhone'un 1 GB RAM'i Android'in 3 GB raminden iyidir." vs. şeyler duymuştum bu konu hakkında ne dersiniz?

Benim önerdiğim cihaz mi Note 10 Apple SE modeli yanından geçemez.

iPhone SE'nin A13 işlemcisi ve 3GB Ram'i yeterli değil mi sizce? Ayrıca bi klişe olacak sanırım (doğrulundan emin değilim) "iPhone'un 5-6 mp ön kamerası, android telefonların 20 mp ön kameralarından iyidir veya iphone'un 1 gb rami android'in 3 gb raminden iyidir." vs. şeyler duymuştum bu konu hakkında ne dersiniz?
iPhone X kullanıcısıyım, iyi güzel hoş telefon ama aynı fiyat bandındaki telefonlardan çok eksiği var. Sorunuz olursa bende cevaplayabilirim😁

Geri
Yukarı